Kategorie produktu
| Materiál | Leathaire |
| Vně vyklápěcí loketní opěrka | |
| Zamykací-sklopný-uzamykací mechanismus | |
| 80mm plynový vlek třídy 3 | |
| 350 mm odnímatelná prášková lakovací základna | |
| 60mm PU kolečko | |
| S podnožkou | |
| Velikost produktu | 76*73*109-119cm |
| Velikost balení | Rozměry 84*64*44 cm |
| Balíček | 1ks/ctn |
| N.W. | 23,0 kg |
| G.W. | 25,0 kg |
| Načítání QTY | 300 ks / 40 HQ $ $ |
| Materiál | PU |
| Výškově nastavitelná loketní opěrka | |
| Zamykací-sklopný mechanismus | |
| 80mm plynový vlek třídy 3 | |
| 350 mm hliníková základna | |
| 50mm PU kolečko | |
| S podnožkou | |
| Velikost produktu | 78*64*118-126cm |
| Velikost balení | 77*66*37cm |
| Balíček | 1ks/ctn |
| N.W. | 22,0 kg |
| G.W. | 24,0 kg |
| Načítání QTY | 375ks/40HQ |
| Materiál | Tkanina |
| Výškově nastavitelná loketní opěrka | |
| Zamykací-sklopný mechanismus | |
| 80mm plynový vlek třídy 3 | |
| 350 mm hliníková základna | |
| 50mm PU kolečko | |
| S podnožkou | |
| Velikost produktu | 78*64*118-126cm |
| Velikost balení | 77*66*37cm |
| Balíček | 1ks/ctn |
| N.W. | 22,0 kg |
| G.W. | 24,0 kg |
| Načítání QTY | 375ks/40HQ |
| Materiál | Pravá kůže |
| Vně vyklápěcí loketní opěrka | |
| Zamykací-sklopný-uzamykací mechanismus | |
| 80mm plynový vlek třídy 3 | |
| 350 mm odnímatelná prášková lakovací základna | |
| 60mm PU kolečko | |
| S podnožkou | |
| Velikost produktu | 72*67*112-120cm |
| Velikost balení | Rozměry 77*77*36 cm |
| Balíček | 1ks/ctn |
| N.W. | 26,8 kg |
| G.W. | 31,2 kg |
| Načítání QTY | 231ks/40HQ |
| Materiál | PVC |
| Loketní opěrka spojovací podložky | |
| Zamykací-sklopný mechanismus | |
| 100mm plynový vlek třídy 2 | |
| 320 mm nylonová základna | |
| 50mm nylonové kolečko | |
| S polštářem kolem krku a polštářem kolem pasu | |
| Velikost produktu | 62*54*117-127c |
| Velikost balení | 78*28,5*59cm |
| Balíček | 1ks/ctn |
| N.W. | 13,4 kg |
| G.W. | 15 kg |
| Načítání QTY | 480ks/40'GP; 533ks/40'HQ |
| Materiál | PVC |
| Loketní opěrka spojovací podložky | |
| Zamykací-sklopný mechanismus | |
| 100mm plynový vlek třídy 2 | |
| 320 mm nylonová základna | |
| 50mm nylonové kolečko | |
| S polštářem kolem krku a polštářem kolem pasu | |
| Velikost produktu | 62*54*117-127c |
| Velikost balení | 78*28,5*59cm |
| Balíček | 1ks/ctn |
| N.W. | 13,4 kg |
| G.W. | 15 kg |
| Načítání QTY | 480ks/40'GP; 533ks/40'HQ |
| Materiály | PU |
| Chromovaná loketní opěrka | |
| Sklápěcí mechanismus | |
| 80mm plynový vlek třídy 2 | |
| 350mm chromová základna | |
| 50mm PU kolečko | |
| S podnožkou | |
| Velikost produktu | 78,5*70*120-128cm |
| Velikost balení | 84*65*41CM |
| Balíček | 1ks/ctn |
| N.W. | 20,7 kg |
| G.W. | 22,7 kg |
| Načítání QTY | 300 ks / 40 HQ $ $ |
| Materiály | PVC a samet |
| 4D loketní opěrka | |
| Synchronizační mechanismus | |
| 100mm plynový vlek třídy 4 se 7cm propadem | |
| Chromová hliníková základna | |
| PU kolečko | |
| Pas z paměťové pěny s magnety | |
| Zabudovaná masáž hnětením nahoru a dolů | |
| Velikost produktu | 78*55*128-136cm |
| Sedadlo | 84*65*41CM |
| Zpět | Š56*V85cm |
| Velikost balení | Rozměry 87*65*38 cm |
| Balíček | 1ks/ctn |
| N.W. | 25,5 kg |
| G.W. | 27,5 kg |
| Načítání QTY | 308ks/40HQ |
| Materiály | Tkanina a samet |
| 4D loketní opěrka | |
| Synchronizační mechanismus | |
| 100mm plynový vlek třídy 4 se 7cm propadem | |
| Lakování hliníkové základny | |
| Černé PU kolečko | |
| Magnetický polštář na hlavu z paměťové pěny | |
| Vestavěná výškově nastavitelná bederní opěrka | |
| Velikost produktu | 73*56*128-133cm |
| Velikost balení | 83*65*37 cm |
| Balíček | 1ks/ctn |
| N.W. | 24,5 kg |
| G.W. | 27,3 kg |
| Načítání QTY | 350ks/40HQ |
| Materiály | PVC |
| Loketní opěrka spojovací podložky | |
| Zamykací-sklopný mechanismus | |
| 100mm plynový vlek třídy 2 | |
| 350 mm nylonová základna | |
| 50mm nylonové kolečko | |
| S polštářem kolem krku a polštářem kolem pasu | |
| Velikost produktu | 62,5*58*121,5-131,5cm |
| Velikost balení | 82 * 32,5 * 65 cm |
| Balíček | 1ks/ctn |
| N.W. | 14,2 kg |
| G.W. | 15,7 kg |
| Načítání QTY | 392 ks / 40 HQ $ $ |
| Materiály | PVC |
| 2D loketní opěrka | |
| Zamykací-sklopný mechanismus | |
| 100mm plynový vlek třídy 2 | |
| Nylonová základna | |
| Nylonové kolečko | |
| S polštářem kolem krku a polštářem kolem pasu | |
| Velikost produktu | 67*66*123-133cm |
| Velikost balení | 83*29*65 cm |
| Balíček | 1ks/ctn |
| N.W. | 17,6 kg |
| G.W. | 19,6 kg |
| Načítání QTY | 456ks/40HQ |
| Materiály | PVC |
| 2D loketní opěrka | |
| Zamykací-sklopný mechanismus | |
| 100mm plynový vlek třídy 2 | |
| Nylonová základna | |
| Nylonové kolečko | |
| S polštářem kolem krku a polštářem kolem pasu | |
| Velikost produktu | 67*66*123-133cm |
| Velikost balení | 83*29*65 cm |
| Balíček | 1ks/ctn |
| N.W. | 17,6 kg |
| G.W. | 19,6 kg |
| Načítání QTY | 456ks/40HQ |
| Materiály | PVC |
| Lakovaná loketní opěrka | |
| Zamykací-sklopný mechanismus | |
| 80mm plynový vlek třídy 2 | |
| Chromová základna | |
| Nylonové kolečko | |
| Velikost produktu | 64*67*112-120cm |
| Velikost balení | Rozměry 77*35*65 cm |
| Balíček | 1ks/ctn |
| N.W. | 15 kg |
| G.W. | 16,5 kg |
| Načítání QTY | 396ks/40HQ |
| Materiály | Síťovina |
| PP loketní opěrka | |
| Zamykací a naklápěcí mechanismus | |
| 100mm plynový vlek třídy 2 | |
| Nylonová základna | |
| Nylonové kolečko | |
| Velikost produktu | 57,5*67*91,5-101cm |
| Velikost balení | 62 * 32,5 * 58,5 cm |
| Balíček | 1ks/ctn |
| N.W. | 9,6 kg |
| G.W. | 11,0 kg |
| Načítání QTY | 592ks/40HQ |
| Materiály | Síťovina |
| PP polstrovaná sklopná loketní opěrka | |
| Zamykací-sklopný mechanismus | |
| 100mm plynový vlek třídy 2 | |
| Nylonová základna | |
| PU kolečko | |
| Velikost produktu | 59*58*98-108cm |
| Velikost balení | Rozměry 58*32*59 cm |
| Balíček | 1ks/ctn |
| N.W. | 10,3 kg |
| G.W. | 11,8 kg |
| Načítání QTY | 640ks/40HQ |
| Materiály | PVC |
| PP nastavitelná loketní opěrka | |
| Sklápěcí mechanismus | |
| 100mm plynový vlek třídy 3 | |
| 320 mm nylonová základna | |
| 50mm PU barevná kolečka | |
| S polštářem na krk a polštářkem do pasu | |
| Velikost produktu | 64,5*51*119-129cm |
| Velikost balení | Rozměry 85 x 32,5 x 59 cm |
| Balíček | 1ks/ctn |
| N.W. | 17,5 kg |
| G.W. | 19,0 kg |
| Načítání QTY | 430ks/40HQ |
| Materiály | PVC |
| 2D loketní opěrka | |
| Zamykací-sklopný mechanismus | |
| 100mm plynový vlek třídy 2 | |
| Nylonová základna | |
| Nylonové kolečko | |
| S polštářem kolem krku a polštářem kolem pasu | |
| Velikost produktu | 67*66*123-133cm |
| Velikost balení | 83*29*65 cm |
| Balíček | 1ks/ctn |
| N.W. | 17,6 kg |
| G.W. | 19,6 kg |
| Načítání QTY | 456ks/40HQ |
1. PVC
2. 2D loketní opěrka
3. Blokovací-sklopný mechanismus
4. Plynový vlek 100mm třídy 3
5. Nylonová základna
6. 60mm nylonové kolečko
7. S polštářem na krk a polštářem kolem pasu
8. Velikost produktu: 67*66*123-133cm
9. Velikost balení: 85*41*65cm
10. Balení:1ks/ctn
11. SZ: 23,0 kg
12. G.W.: 26,0 kg
13. Množství načítání: 280ks/40HQ
1. PVC samet
2. 4D loketní opěrka
3. Synchronizační mechanismus
4. Plynový výtah 80 mm třídy 3 s kuželem 50 mm
5. 350 mm Základní nátěr
6. 60mm černé PU kolečko
7. S polštářem na krk a polštářem kolem pasu
8. Velikost produktu: 74*66*127-135cm
9. Velikost balení: 83*66*44cm
10. Balení:1ks/ctn
11. N. W.:22. 2 kg
12. G. W.:24. 7 kg
13. Množství načítání: 300ks/40HQ
1. PVC
2. 4D loketní opěrka
3. Blokovací-sklopný mechanismus
4. Plynový vlek 100mm třídy 3
5. Lakování kovového základu
6. 60mm nylonové kolečko
7. S polštářem na krk a polštářem kolem pasu
8. Velikost produktu: 67*66*125-135cm
9. Velikost balení: 86*70*38cm
10. Balení:1ks/ctn
11. N. W.:23. 0 kg
12. G. W.:26. 0 kg
13. Množství načítání: 312ks/40HQ
Příběh značky GUYOU
Nejnovější aktualizace
Poskytovat vám nejnovější zprávy o podnikání a průmyslu
Znalosti oboru
Výběr materiálu nosné konstrukce
Pětihvězdičkový základ: Naše ergonomická židle používá jako hlavní materiál pětihvězdičkové základny vysokopevnostní hliníkovou slitinu. Hliníková slitina je proslulá svou nízkou hmotností, vysokou pevností, odolností proti korozi, únavou a dalšími vlastnostmi, které dokážou zajistit, že židle zůstane stabilní a nebude se třást ani po dlouhodobém používání. Pětihvězdičkové nohy z hliníkové slitiny navíc prošly procesy přesného lití a broušení a povrch je hladký a bez otřepů, což je krásné a bezpečné.
Pneumatická tyč: Pneumatická tyč je základní součástí funkce zvedání židle. Striktně vybíráme vysoce kvalitní pneumatické tyče, které prošly mezinárodní bezpečnostní certifikací, jako jsou pneumatické tyče úrovně 4 nebo vyšší, které splňují testovací standardy autoritativních organizací, jako jsou SGS, TUV nebo Bureau Veritas. Tyto pneumatické tyče mají nejen vyšší nosnost, ale také vynikající odolnost a stabilitu, která dokáže zajistit stabilitu židle během procesu zvedání a účinně se vyhnout bezpečnostním rizikům.
Opatření k zajištění stability a bezpečnosti
Přísný výběr materiálů a testování: Dlouhodobě spolupracujeme se světově uznávanými zkušebními institucemi, jako jsou SGS, TUV a Bureau Veritas, abychom prováděli přísné prověřování a testování všech klíčových materiálů, abychom zajistili, že kvalita materiálu splňuje mezinárodní bezpečnostní normy.
Přesný výrobní proces: Během výrobního procesu komponentů, jako jsou pětihvězdičkové nohy a vzduchové tlakové tyče, se používají pokročilé přesné výrobní procesy k zajištění rozměrové přesnosti a přesnosti montáže každého komponentu, čímž se zlepšuje celková stabilita židle.
Systém řízení 6S: Naše továrna zavádí přísný systém řízení 6S, jmenovitě třídění, rektifikaci, zametání, čištění, gramotnost a bezpečnost, abychom zajistili čisté a uspořádané výrobní prostředí, snížili nežádoucí faktory ve výrobním procesu a dále zlepšili kvalitu produktů.
Více bezpečnostních provedení: Pneumatická tyč je vybavena ocelovým plechem odolným proti výbuchu a pojistkou proti přetížení. Když je vnitřní tlak pneumatické tyče abnormální nebo překračuje jmenovitou nosnost, může se automaticky uzamknout a zabránit explozi, což poskytuje uživatelům další bezpečnostní ochranu.
Pravidelná údržba a kontrola: Doporučujeme uživatelům, aby pravidelně kontrolovali a udržovali křeslo, jako je kontrola, zda nedochází k úniku tlakové tyče vzduchu, zda nejsou uvolněné pětihvězdičkové nohy atd., a poskytujeme profesionální pokyny pro údržbu, aby bylo křeslo během používání vždy v nejlepším stavu.
Naše ergonomické kancelářské herní židle pro volný čas sledují vysokou kvalitu a bezpečnost při výběru materiálů nosné konstrukce a osvojují si přísný výběr materiálů, přesné výrobní procesy, systémy řízení 6S a několik bezpečnostních designů, aby bylo zajištěno, že židle jsou stabilní a bezpečné. Poskytněte uživatelům pohodlné a spolehlivé prostředí.