Kategorie produktu
Vstupte do říše vyvýšených sedadel s naší kolekcí barových stoliček, kde se styl a funkce sbližují a vytvářejí bidélko pro socializaci, stolování nebo odpočinek. Naše stoličky, odborně vytvořené s důrazem na design a pohodlí, dodávají barům, pracovním deskám a kuchyňským ostrůvkům nádech sofistikovanosti. Ať už hledáte klasickou eleganci nebo současný vkus, naše rozmanitá řada uspokojí každý vkus a nabízí kombinaci robustní konstrukce, ergonomické podpory a všestranné estetiky. Od nastavitelných výšek až po otočné mechanismy, naše barové stoličky vás zvou, abyste si užili směs formy a funkce ve svých oblíbených prostorách.
| Materiál | PU |
| Mechanismus úkolů | |
| 140mm plynový vlek třídy 2 | |
| 280 mm radiální chromová základna | |
| 50mm nylonové kolečko | |
| Velikost produktu | |
| Velikost zad | Rozměr 36*21,5 cm |
| Výška sedu | 50-64 cm |
| Sedadlo prům | 36 cm |
| Tloušťka sedáku | 9 cm |
| Velikost balení | Rozměry 51*22*55 cm |
| Balíček | 1ks/ctn |
| N.W. | 7,5 kg |
| G.W. | 8,5 kg |
| Načítání QTY | 1100ks/40HQ |
| Materiál | PU |
| 1,2 cm překližka | |
| 2-úrovňový blokovací-sklopný mechanismus | |
| 140mm plynový vlek třídy 2 | |
| 260mm chromová základna | |
| 50mm PU kolečko | |
| Velikost produktu | 40*40*51-65cm |
| Velikost balení | Rozměr 50*26*48 cm |
| Balíček | 1ks/ctn |
| N.W. | 4,0 kg |
| G.W. | 5,0 kg |
| Načítání QTY | 1100ks/40HQ |
| Materiál | PU |
| 1,2 cm překližka | |
| 2-úrovňový blokovací-sklopný mechanismus | |
| 140mm plynový vlek třídy 2 | |
| 260mm chromová základna | |
| 50mm PU kolečko | |
| Velikost produktu | 40*40*51-65cm |
| Velikost balení | Rozměr 50*26*48 cm |
| Balíček | 1ks/ctn |
| N.W. | 4,0 kg |
| G.W. | 5,0 kg |
| Načítání QTY | 1100ks/40HQ |
| Materiál | PU |
| 1,2 cm překližka | |
| Zamykací-sklopný mechanismus | |
| 100mm plynový vlek třídy 3 | |
| 320mm chromová základna | |
| 50mm PU kolečko | |
| Velikost produktu | 58*59*77-87cm |
| Velikost balení | Rozměry 61*47*49 cm |
| Balíček | 1ks/ctn |
| N.W. | 12,8 kg |
| G.W. | 14,0 kg |
| Načítání QTY | 470ks/40HQ |
| Materiál | PU |
| 1,2 cm překližka | |
| Zamykací-sklopný mechanismus | |
| 100mm plynový vlek třídy 3 | |
| 320mm chromová základna | |
| 50mm PU kolečko | |
| Velikost produktu | 58*59*77-87cm |
| Velikost balení | Rozměry 61*47*49 cm |
| Balíček | 1ks/ctn |
| N.W. | 12,8 kg |
| G.W. | 14,0 kg |
| Načítání QTY | 470ks/40HQ |
| Materiál | PU |
| 1,2 cm překližka | |
| Zamykací-sklopný mechanismus | |
| 100mm plynový vlek třídy 3 | |
| 320mm chromová základna | |
| 50mm PU kolečko | |
| Velikost produktu | 58*59*77-87cm |
| Velikost balení | Rozměry 61*47*49 cm |
| Balíček | 1ks/ctn |
| N.W. | 12,8 kg |
| G.W. | 14,0 kg |
| Načítání QTY | 470ks/40HQ |
| Materiál | PU |
| 1,2 cm překližka | |
| Zamykací-sklopný mechanismus | |
| 100mm plynový vlek třídy 3 | |
| 320mm chromová základna | |
| 50mm PU kolečko | |
| Velikost produktu | 58*59*77-87cm |
| Velikost balení | Rozměry 61*47*49 cm |
| Balíček | 1ks/ctn |
| N.W. | 12,8 kg |
| G.W. | 14,0 kg |
| Načítání QTY | 470ks/40HQ |
| Materiál | PU |
| 1,2 cm překližka | |
| Mechanismus úkolů | |
| 140mm plynový vlek třídy 2 | |
| 260mm chromová základna | |
| 50mm PU kolečko | |
| Velikost produktu | 35*42*82-94cm |
| Velikost balení | Rozměr 50*24*48 cm |
| Balíček | 1ks/ctn |
| N.W. | 7 kg |
| G.W. | 8 kg |
| Načítání QTY | 1130ks/40HQ |
| Materiál | PU |
| 1,2 cm překližka | |
| Mechanismus úkolů | |
| 140mm plynový vlek třídy 2 | |
| 260mm chromová základna | |
| 50mm PU kolečko | |
| Velikost produktu | 35*42*82-94cm |
| Velikost balení | Rozměr 50*24*48 cm |
| Balíček | 1ks/ctn |
| N.W. | 7 kg |
| G.W. | 8 kg |
| Načítání QTY | 1130ks/40HQ |
| Materiál | PU |
| 1,2 cm překližka | |
| Mechanismus úkolů | |
| 140mm plynový vlek třídy 2 | |
| 260mm chromová základna | |
| 50mm PU kolečko | |
| Velikost produktu | 35*42*82-94cm |
| Velikost balení | Rozměr 50*24*48 cm |
| Balíček | 1ks/ctn |
| N.W. | 7 kg |
| G.W. | 8 kg |
| Načítání QTY | 1130ks/40HQ |
| Materiál | PU |
| 1,2 cm překližka | |
| Mechanismus úkolů | |
| 140mm plynový vlek třídy 2 | |
| 260mm chromová základna | |
| 50mm PU kolečko | |
| Velikost produktu | 35*42*82-94cm |
| Velikost balení | Rozměr 50*24*48 cm |
| Balíček | 1ks/ctn |
| N.W. | 7 kg |
| G.W. | 8 kg |
| Načítání QTY | 1130ks/40HQ |
| Materiál | Vysoce kvalitní PU |
| Ohýbané opěradlo z překližky | |
| Mechanismus úkolů | |
| 330 chromový plynový výtah | |
| základna 385 mm | |
| Velikost produktu | 43*46*86-109cm |
| Velikost balení | Rozměry 46*46*38 cm |
| Balíček | 1ks/ctn |
| N.W. | 6,8 kg |
| G.W. | 7,8 kg |
| Načítání QTY | 875ks/40HQ |
| Materiál | Vysoce kvalitní PU |
| Ohýbané opěradlo z překližky | |
| Mechanismus úkolů | |
| 330 chromový plynový výtah | |
| základna 385 mm | |
| Velikost produktu | 43*45*89-112 cm |
| Velikost balení | Rozměry 46*46*38 cm |
| Balíček | 1ks/ctn |
| N.W. | 7,2 kg |
| Načítání QTY | 875ks/40HQ |
| Materiál | Vysoce kvalitní PU |
| Ohýbané opěradlo z překližky | |
| Mechanismus úkolů | |
| 330 chromový plynový výtah | |
| základna 385 mm | |
| Velikost produktu | 44*45*83-106cm |
| Velikost balení | Rozměry 46*46*36 cm |
| Balíček | 1ks/ctn |
| N.W. | 6,7 kg |
| G.W. | 7,7 kg |
| Načítání QTY | 875ks/40HQ |
Příběh značky GUYOU
Nejnovější aktualizace
Poskytovat vám nejnovější zprávy o podnikání a průmyslu
Znalosti oboru
Tváří v tvář neustále se měnícím tržním trendům a stále rozmanitějším požadavkům spotřebitelů společnost Anji Guyou Furniture Co., Ltd hluboce chápe, že inovace jsou hlavní hnací silou pro udržení konkurenceschopnosti. Aby společnost udržela neustálé inovace v oblasti produktů pro barové židle, přijala řadu komplexních a hloubkových strategií, které jsou podrobně popsány níže:
1. Market insights a analýza trendů
Společnost zřídila specializované oddělení pro průzkum trhu, které pravidelně shromažďuje a analyzuje nejnovější vývoj, preference spotřebitelů, podmínky konkurence a prognózy budoucích trendů na globálním trhu s barovými židlemi. Prostřednictvím více kanálů, jako je analýza velkých dat, monitorování sociálních médií, průmyslové zprávy a přímá zpětná vazba od zákazníků, může společnost přesně zachytit puls trhu a identifikovat vznikající spotřebitelské trendy a potenciální požadavky trhu.
2. Spotřebitelská participace a spoluvytváření
S cílem přiblížit se spotřebitelům společnost aktivně zve spotřebitele k účasti na procesu navrhování a vývoje produktů. Prostřednictvím online dotazníků, designových soutěží, interakcí na sociálních sítích a spotřebitelských skupin se shromažďují skutečné myšlenky a zpětná vazba spotřebitelů. Tento model „spoluvytváření“ nejen přibližuje produkty potřebám spotřebitelů, ale také zvyšuje loajalitu spotřebitelů ke značce a jejich účast.
3. Integrace designu a technologie
Při navrhování produktů barových stoliček se společnost zaměřuje na dokonalé spojení estetiky a funkce, přičemž neustále zkoumá aplikace nových technologií a nových materiálů. Designérský tým drží krok s mezinárodním designovým trendem, integruje moderní estetiku a ergonomické principy a vytváří produkty barových stoliček, které jsou krásné a pohodlné. Společnost zároveň aktivně spolupracuje s vědecko-výzkumnými institucemi a dodavateli materiálů na zavádění pokročilých výrobních technologií a materiálů šetrných k životnímu prostředí pro zvýšení technického obsahu a environmentálních vlastností výrobků.
4. Diverzifikace a přizpůsobení produktů
Aby společnost uspokojila personalizované potřeby různých trhů a spotřebitelů, zavádí strategii diverzifikace produktů a přizpůsobení. Díky modulárnímu designu a flexibilním výrobním procesům může společnost rychle reagovat na změny trhu a uvést na trh produkty barových židlí s různými styly a funkcemi. Současně společnost také poskytuje individuální přizpůsobené služby a provádí personalizovaný návrh a výrobu podle specifických potřeb zákazníků, aby vyhovovala jedinečným potřebám trhu špičkových produktů.
5. Průběžná optimalizace a iterace
Inovace není jednorázový proces, ale proces neustálé optimalizace a iterace. Společnost zavedla kompletní mechanismus hodnocení produktů a zpětné vazby k provádění pravidelného hodnocení a shromažďování zpětné vazby od trhu u uvedených produktů. Podle výsledků hodnocení a zpětné vazby od spotřebitelů společnost neustále optimalizuje design produktů, výrobní proces a systém poprodejních služeb, aby zajistila, že produkty zůstanou vždy v popředí odvětví. Zároveň společnost také podporuje interní inovace, poskytuje dostatečné zdroje a podporu týmu R&D a stimuluje inovační potenciál členů týmu.
6. Mezinárodní spolupráce a výměna
Aby společnost udržela krok s mezinárodním trhem, aktivně se účastní mezinárodních nábytkářských výstav, designových soutěží a průmyslových fór a navazuje rozsáhlé kooperativní vztahy s globálními partnery. Prostřednictvím spolupráce a výměny s mezinárodně uznávanými designéry, majiteli značek a zkušebními institucemi může společnost získávat nejnovější designové koncepty, technické trendy a informace o trhu a poskytovat nepřetržitý zdroj inspirace a motivace pro inovace. barová stolička produkty.
Společnost Anji Guyou Furniture Co., Ltd pokračuje v inovaci produktů barových stoliček prostřednictvím informací o trhu, účasti spotřebitelů, integrace designu a technologií, diverzifikace a přizpůsobení produktů, nepřetržité optimalizace a iterace a mezinárodní spolupráce a výměn. V budoucím vývoji bude společnost i nadále podporovat ducha inovací, orientovat se na poptávku trhu a neustále uvádět na trh vysoce kvalitní produkty barových židlí, které splňují očekávání spotřebitelů.