Kategorie produktu
Ponořte se do říše hraní s naší komplexní kolekcí herních židlí, kde se pohodlí snoubí s výkonem pro dokonalý herní zážitek. Naše židle, vytvořené pro nadšence i profesionály, jsou navrženy tak, aby zlepšily soustředění a výdrž během intenzivních her. S pozoruhodnou estetikou, která zrcadlí pulzující svět her, přináší každé křeslo do vašeho nastavení nádech herní elegance. Od nastavitelné bederní opěrky a hlavových opěrek až po všestranné sklápěcí funkce, tyto židle upřednostňují ergonomii, která zajišťuje, že vaše držení zůstane podepřeno i během maratónských her. Zesílené rámy a pěnové odpružení s vysokou hustotou poskytují odolnost a pohodlí, zatímco specializované materiály podporují prodyšnost a dlouhou životnost. Ať už se ponoříte do epických bitev nebo dobýváte virtuální světy, naše kolekce herních židlí je vaším důvěryhodným spojencem na cestě za vítězstvím.
| Materiál | PVC |
| Loketní opěrka spojovací podložky | |
| Zamykací-sklopný mechanismus | |
| 100mm plynový vlek třídy 2 | |
| 320 mm nylonová základna | |
| 50mm nylonové kolečko | |
| S polštářem kolem krku a polštářem kolem pasu | |
| Velikost produktu | 62*54*117-127c |
| Velikost balení | 78*28,5*59cm |
| Balíček | 1ks/ctn |
| N.W. | 13,4 kg |
| G.W. | 15 kg |
| Načítání QTY | 480ks/40'GP; 533ks/40'HQ |
| Materiál | PVC |
| Loketní opěrka spojovací podložky | |
| Zamykací-sklopný mechanismus | |
| 100mm plynový vlek třídy 2 | |
| 320 mm nylonová základna | |
| 50mm nylonové kolečko | |
| S polštářem kolem krku a polštářem kolem pasu | |
| Velikost produktu | 62*54*117-127c |
| Velikost balení | 78*28,5*59cm |
| Balíček | 1ks/ctn |
| N.W. | 13,4 kg |
| G.W. | 15 kg |
| Načítání QTY | 480ks/40'GP; 533ks/40'HQ |
| Materiály | PVC a samet |
| 4D loketní opěrka | |
| Synchronizační mechanismus | |
| 100mm plynový vlek třídy 4 se 7cm propadem | |
| Chromová hliníková základna | |
| PU kolečko | |
| Pas z paměťové pěny s magnety | |
| Zabudovaná masáž hnětením nahoru a dolů | |
| Velikost produktu | 78*55*128-136cm |
| Sedadlo | 84*65*41CM |
| Zpět | Š56*V85cm |
| Velikost balení | Rozměry 87*65*38 cm |
| Balíček | 1ks/ctn |
| N.W. | 25,5 kg |
| G.W. | 27,5 kg |
| Načítání QTY | 308ks/40HQ |
| Materiály | Tkanina a samet |
| 4D loketní opěrka | |
| Synchronizační mechanismus | |
| 100mm plynový vlek třídy 4 se 7cm propadem | |
| Lakování hliníkové základny | |
| Černé PU kolečko | |
| Magnetický polštář na hlavu z paměťové pěny | |
| Vestavěná výškově nastavitelná bederní opěrka | |
| Velikost produktu | 73*56*128-133cm |
| Velikost balení | 83*65*37 cm |
| Balíček | 1ks/ctn |
| N.W. | 24,5 kg |
| G.W. | 27,3 kg |
| Načítání QTY | 350ks/40HQ |
| Materiály | PVC |
| Loketní opěrka spojovací podložky | |
| Zamykací-sklopný mechanismus | |
| 100mm plynový vlek třídy 2 | |
| 350 mm nylonová základna | |
| 50mm nylonové kolečko | |
| S polštářem kolem krku a polštářem kolem pasu | |
| Velikost produktu | 62,5*58*121,5-131,5cm |
| Velikost balení | 82 * 32,5 * 65 cm |
| Balíček | 1ks/ctn |
| N.W. | 14,2 kg |
| G.W. | 15,7 kg |
| Načítání QTY | 392 ks / 40 HQ $ $ |
| Materiály | PVC |
| 2D loketní opěrka | |
| Zamykací-sklopný mechanismus | |
| 100mm plynový vlek třídy 2 | |
| Nylonová základna | |
| Nylonové kolečko | |
| S polštářem kolem krku a polštářem kolem pasu | |
| Velikost produktu | 67*66*123-133cm |
| Velikost balení | 83*29*65 cm |
| Balíček | 1ks/ctn |
| N.W. | 17,6 kg |
| G.W. | 19,6 kg |
| Načítání QTY | 456ks/40HQ |
| Materiály | PVC |
| 2D loketní opěrka | |
| Zamykací-sklopný mechanismus | |
| 100mm plynový vlek třídy 2 | |
| Nylonová základna | |
| Nylonové kolečko | |
| S polštářem kolem krku a polštářem kolem pasu | |
| Velikost produktu | 67*66*123-133cm |
| Velikost balení | 83*29*65 cm |
| Balíček | 1ks/ctn |
| N.W. | 17,6 kg |
| G.W. | 19,6 kg |
| Načítání QTY | 456ks/40HQ |
| Materiály | PVC |
| PP nastavitelná loketní opěrka | |
| Sklápěcí mechanismus | |
| 100mm plynový vlek třídy 3 | |
| 320 mm nylonová základna | |
| 50mm PU barevná kolečka | |
| S polštářem na krk a polštářkem do pasu | |
| Velikost produktu | 64,5*51*119-129cm |
| Velikost balení | Rozměry 85 x 32,5 x 59 cm |
| Balíček | 1ks/ctn |
| N.W. | 17,5 kg |
| G.W. | 19,0 kg |
| Načítání QTY | 430ks/40HQ |
| Materiály | PVC |
| 2D loketní opěrka | |
| Zamykací-sklopný mechanismus | |
| 100mm plynový vlek třídy 2 | |
| Nylonová základna | |
| Nylonové kolečko | |
| S polštářem kolem krku a polštářem kolem pasu | |
| Velikost produktu | 67*66*123-133cm |
| Velikost balení | 83*29*65 cm |
| Balíček | 1ks/ctn |
| N.W. | 17,6 kg |
| G.W. | 19,6 kg |
| Načítání QTY | 456ks/40HQ |
1. PVC
2. 2D loketní opěrka
3. Blokovací-sklopný mechanismus
4. Plynový vlek 100mm třídy 3
5. Nylonová základna
6. 60mm nylonové kolečko
7. S polštářem na krk a polštářem kolem pasu
8. Velikost produktu: 67*66*123-133cm
9. Velikost balení: 85*41*65cm
10. Balení:1ks/ctn
11. SZ: 23,0 kg
12. G.W.: 26,0 kg
13. Množství načítání: 280ks/40HQ
1. PVC samet
2. 4D loketní opěrka
3. Synchronizační mechanismus
4. Plynový výtah 80 mm třídy 3 s kuželem 50 mm
5. 350 mm Základní nátěr
6. 60mm černé PU kolečko
7. S polštářem na krk a polštářem kolem pasu
8. Velikost produktu: 74*66*127-135cm
9. Velikost balení: 83*66*44cm
10. Balení:1ks/ctn
11. N. W.:22. 2 kg
12. G. W.:24. 7 kg
13. Množství načítání: 300ks/40HQ
1. PVC
2. 4D loketní opěrka
3. Blokovací-sklopný mechanismus
4. Plynový vlek 100mm třídy 3
5. Lakování kovového základu
6. 60mm nylonové kolečko
7. S polštářem na krk a polštářem kolem pasu
8. Velikost produktu: 67*66*125-135cm
9. Velikost balení: 86*70*38cm
10. Balení:1ks/ctn
11. N. W.:23. 0 kg
12. G. W.:26. 0 kg
13. Množství načítání: 312ks/40HQ
1. PVC
2. PP polstrovaná loketní opěrka
3. Mechanismus naklápění
4. Plynový vlek 100mm třídy 2
5. 320mm nylonová základna
6. 50mm nylonové kolečko
7. S polštářem na krk a polštářem kolem pasu
8. S podnožkou
9. Velikost produktu: 61*51,5*114-124cm
10. Velikost balení: 78*28*59cm
11. Balení:1ks/ctn
12. SZ: 14,6 kg
13. Hmotnost: 16 kg
14. Množství načítání: 533ks/40HQ
1. PVC
2. PU pevná loketní opěrka
3. Blokovací-sklopný mechanismus
4. Plynový vlek 100mm třídy 2
5. 350mm nylonová základna
6. 60mm PU kolečko
7. S polštářem na krk a polštářem kolem pasu
8. Velikost produktu: 67*59,5*124-134cm
9. Velikost balení: 83*65,5*29cm
10. Balení:1ks/ctn
11. N.W.: 16,8 kg
12. G.W.: 18,5 kg
13. Množství načítání: 450ks/40HQ
| Materiál | PU síťovina |
| PP polstrovaná loketní opěrka | |
| Zamykací-sklopný mechanismus | |
| 100mm plynový vlek třídy 3 | |
| Nylonová základna | |
| Nylonové kolečko | |
| Velikost produktu | 60*63*108-118cm |
| Velikost balení | Rozměry 69*29*57 cm |
| Balíček | 1ks/ctn |
| N.W. | 13,0 kg |
| G.W. | 14,5 kg |
| Načítání QTY | 608ks/40HQ |
| Materiál | PVC samet |
| PP nastavitelná loketní opěrka | |
| Sklápěcí mechanismus | |
| 100mm plynový vlek třídy 2 | |
| 320 mm nylonová základna | |
| 50mm nylonové kolečko | |
| S polštářem kolem krku a polštářem kolem pasu | |
| S podnožkou | |
| Velikost produktu | 61*51,5*114-124cm |
| Velikost balení | 78 * 28,8 * 59 cm |
| Balíček | 1ks/ctn |
| N.W. | 14,6 kg |
| G.W. | 16 kg |
| Načítání QTY | 533ks/40HQ |
| Materiál | PVC samet |
| PP nastavitelná loketní opěrka | |
| Sklápěcí mechanismus | |
| 100mm plynový vlek třídy 2 | |
| 320 mm nylonová základna | |
| 60mm nylonové kolečko | |
| S polštářem kolem krku a polštářem kolem pasu | |
| Velikost produktu | 65*64*116-126cm |
| Velikost balení | 78 * 28,8 * 59 cm |
| Balíček | 1ks/ctn |
| N.W. | 14,5 kg |
| G.W. | 16,5 kg |
| Načítání QTY | 533ks/40HQ |
| Materiál | PVC |
| 2D loketní opěrka | |
| Zamykací-sklopný mechanismus | |
| 100mm plynový vlek třídy 3 | |
| Nylonová základna | |
| 60mm nylonové kolečko | |
| S polštářem kolem krku a polštářem kolem pasu | |
| Velikost produktu | 67*66*123-133cm |
| Velikost balení | 83*32,5*65cm |
| Balíček | 1ks/ctn |
| N.W. | 21,0 kg |
| G.W. | 23,0 kg |
| Načítání QTY | 392 ks / 40 HQ $ $ |
| Materiál | PU |
| 4D loketní opěrka | |
| Multifunkční mechanismus | |
| 100mm plynový vlek třídy 3 | |
| Malování kovového základu | |
| Nylonové kolečko | |
| S polštářem kolem krku a polštářem kolem pasu | |
| Velikost produktu | 67*66*128-138cm |
| Velikost balení | Rozměry 86*36*68 cm |
| Balíček | 1ks/ctn |
| N.W. | 23,0 kg |
| G.W. | 26,0 kg |
| Načítání QTY | 312ks/40HQ |
| Materiál | PVC |
| 3D loketní opěrka | |
| Zamykací-sklopný mechanismus | |
| 100mm plynový vlek třídy 3 | |
| Malování kovového základu | |
| 60mm nylonové kolečko | |
| S polštářem kolem krku a polštářem kolem pasu | |
| Velikost produktu | 66*66*123-133cm |
| Velikost balení | 83*32,5*65cm |
| Balíček | 1ks/ctn |
| N.W. | 21,0 kg |
| G.W. | 23,0 kg |
| Načítání QTY | 392 ks / 40 HQ $ $ |
Příběh značky GUYOU
Nejnovější aktualizace
Poskytovat vám nejnovější zprávy o podnikání a průmyslu
Znalosti oboru
Dnes, kdy světem zachvátila vlna digitalizace, se počítačové hry staly oblíbeným způsobem, jak si bezpočet lidí odpočinout, pobavit se a zasoutěžit si. S rychlým vývojem herních technologií a neustálým zlepšováním snahy hráčů o pohlcující zážitek, Herní židle pro PC (profesionální počítačové herní židle), jako most spojující hráče a virtuální svět, procházejí nebývalými změnami a inovacemi. Anji Guyou Furniture Co., Ltd. jako přední výrobce nábytku v tomto odvětví vede profesionální vývoj a inovace v této oblasti díky své hluboké průmyslové akumulaci a perspektivním designovým konceptům.
Tradiční kancelářské židle již nesplňují dlouhodobé a vysoce intenzivní potřeby moderních hráčů. Počítačová herní křesla uvedená na trh Anji Guyou proto plně berou v úvahu principy ergonomie v designu a používají paměťovou pěnu s vysokou hustotou k vyplnění sedadla a opěradla, aby zajistili, že hráči mohou i při dlouhodobém hraní udržet pohodlnou polohu při sezení a účinně uvolňovat tlak na záda, krk a boky.
Výběr materiálu je jedním z důležitých kritérií pro měření vynikající herní židle. Anji Guyou vybírá vysoce kvalitní materiály, jako je PU kůže odolná proti opotřebení a neklouže nebo prodyšné a vlhkost propustné síťované tkaniny, které se nejen snadno čistí a udržují, ale také účinně odolávají erozi potu a olejovým skvrnám a zachovávají trvalou krásu a pohodlí křesla. Pevný ocelový rám a hladká plynová tyč zajišťují stabilitu a odolnost židle. I přes intenzivní herní operace může být stabilní jako kámen a poskytnout hráčům tu nejpevnější podporu.
Anji Guyou ve výrobním procesu vždy dodržuje koncepci ochrany životního prostředí. Od nákupu surovin přes výrobu a zpracování až po likvidaci odpadu, každý odkaz přísně dodržuje mezinárodní ekologické normy a usiluje o snížení dopadu na životní prostředí. Použití recyklovatelných materiálů, optimalizace výrobních procesů a zlepšení energetické účinnosti nejen snižují výrobní náklady, ale také dosahují oboustranně výhodné situace zelené výroby a udržitelného rozvoje. Tento respekt a ochrana životního prostředí také způsobil, že produkty Anji Guyou získaly na trhu větší přízeň spotřebitelů.
Jako důležitá součást moderní herní kultury prochází Racing Gaming Chairs komplexním upgradem z jediné funkce na diverzifikaci a inteligenci. Společnost Anji Guyou Furniture Co., Ltd. se svým profesionálním designérským týmem, přísným systémem kontroly kvality a výhledovým pohledem na trh nadále podporuje inovace a vývoj v této oblasti a přináší hráčům pohodlnější, efektivnější a inteligentnější herní zážitek. V budoucnu máme důvod se domnívat, že s neustálým pokrokem technologií a zvyšující se diverzifikací spotřebitelské poptávky budou PC Computer Gaming Chairs i nadále vést nový trend herního vybavení a otevřou vzrušující cestu virtuálním světem pro každého herního nadšence.