Kategorie produktu
Ponořte se do říše hraní s naší komplexní kolekcí herních židlí, kde se pohodlí snoubí s výkonem pro dokonalý herní zážitek. Naše židle, vytvořené pro nadšence i profesionály, jsou navrženy tak, aby zlepšily soustředění a výdrž během intenzivních her. S pozoruhodnou estetikou, která zrcadlí pulzující svět her, přináší každé křeslo do vašeho nastavení nádech herní elegance. Od nastavitelné bederní opěrky a hlavových opěrek až po všestranné sklápěcí funkce, tyto židle upřednostňují ergonomii, která zajišťuje, že vaše držení zůstane podepřeno i během maratónských her. Zesílené rámy a pěnové odpružení s vysokou hustotou poskytují odolnost a pohodlí, zatímco specializované materiály podporují prodyšnost a dlouhou životnost. Ať už se ponoříte do epických bitev nebo dobýváte virtuální světy, naše kolekce herních židlí je vaším důvěryhodným spojencem na cestě za vítězstvím.
| Materiál | Tkanina z PVC |
| 2D loketní opěrka | |
| Zamykací-sklopný mechanismus | |
| 80mm plynový vlek třídy 3 | |
| 350 mm Kovová základna pro lakování | |
| 60mm černé PU kolečko | |
| S polštářem kolem krku a polštářem kolem pasu | |
| Velikost produktu | 67*66*128-135cm |
| Velikost balení | 83*65*32,5 cm |
| Balíček | 1ks/ctn |
| N.W. | 18,7 kg |
| G.W. | 20,7 kg |
| Načítání QTY | 400ks/40HQ |
| Materiál | PVC |
| 2D loketní opěrka | |
| Zamykací-sklopný mechanismus | |
| 80mm plynový vlek třídy 3 | |
| 350 mm nylonová základna | |
| 60mm PU kolečko | |
| S polštářem kolem krku a polštářem kolem pasu | |
| Velikost produktu | 67,5*66*124,5-132cm |
| Velikost balení | 83*65*32,5 cm |
| Balíček | 1ks/ctn |
| N.W. | 19,1 kg |
| G.W. | 21,1 kg |
| Načítání QTY | 400ks/40HQ |
| Materiál | PU síťovina |
| PP polstrovaná loketní opěrka | |
| Zamykací-sklopný mechanismus | |
| 100mm plynový vlek třídy 2 | |
| Nylonová základna | |
| Nylonové kolečko | |
| Velikost produktu | 60*63*108-118cm |
| Velikost balení | Rozměry 77*30*59 cm |
| Balíček | 1ks/ctn |
| N.W. | 14,5 kg |
| G.W. | 16,5 kg |
| Načítání QTY | 515ks/40HQ |
| Materiál | PU PVC |
| Lakovací polstrovaná nastavitelná loketní opěrka | |
| Zamykací-sklopný mechanismus | |
| 100mm plynový vlek třídy 2 | |
| Malířský základ | |
| Nylonové kolečko | |
| Velikost produktu | 65*65*115-125cm |
| Velikost balení | 78*33*65 cm |
| Balíček | 1ks/ctn |
| N.W. | 15,0 kg |
| G.W. | 17,0 kg |
| Načítání QTY | 420ks/40HQ |
| Materiál | PU síťka |
| PP polstrovaná loketní opěrka | |
| Zamykací-sklopný mechanismus | |
| 100mm plynový vlek třídy 2 | |
| Nylonová základna | |
| Nylonové kolečko | |
| Velikost produktu | 63*64*108-118cm |
| Velikost balení | 73*31,5*56cm |
| Balíček | 1ks/ctn |
| N.W. | 12,2 kg |
| G.W. | 13,5 kg |
| Načítání QTY | 532ks/40HQ |
| Materiál | PU síťovina |
| PP polstrovaná loketní opěrka | |
| Zamykací-sklopný mechanismus | |
| 100mm plynový vlek třídy 2 | |
| 320 mm nylonová základna | |
| Nylonové kolečko | |
| Velikost produktu | 62*61*108-118cm |
| Velikost balení | 77*30,5*59cm |
| Balíček | 1ks/ctn |
| N.W. | 14,2 kg |
| G.W. | 15,7 kg |
| Načítání QTY | 515ks/40HQ |
| Materiál | PU PVC |
| PP polstrovaná loketní opěrka | |
| Zamykací-sklopný mechanismus | |
| 100mm plynový vlek třídy 2 | |
| Malířský základ | |
| Nylonové kolečko | |
| Velikost produktu | 65*65*115-125cm |
| Velikost balení | 78*32,5*65cm |
| Balíček | 1ks/ctn |
| N.W. | 15,5 kg |
| G.W. | 17,5 kg |
| Načítání QTY | 400ks/40HQ |
| Materiál | Síťovina |
| Područka s kovovým rámem | |
| 410mm základna s polyesterovým potahem | |
| Nastavitelné 5 poloh polohování | |
| Funkce otáčení o 360 | |
| Velikost produktu | 51,5*55*76cm |
| Velikost balení | Rozměry 55*51*33 cm |
| Balíček | 1ks/ctn |
| N.W. | 8,30 kg |
| G.W. | 9,80 kg |
| Načítání QTY | 736ks/40HQ |
| Materiál | Síťovina |
| Područka s kovovým rámem | |
| 410mm základna s polyesterovým potahem | |
| Nastavitelné 5 poloh polohování | |
| Funkce otáčení o 360 | |
| Velikost produktu | 55,5*56*76,5cm |
| Velikost balení | Rozměry 58*57*38 cm |
| Balíček | 1ks/ctn |
| N.W. | 8,10 kg |
| G.W. | 9,60 kg |
| Načítání QTY | 560ks/40HQ |
| Materiál | Síťovina |
| Područka s kovovým rámem | |
| 500mm základna s polyesterovým potahem | |
| Nastavitelné 5 poloh polohování | |
| Funkce otáčení o 360 | |
| Velikost produktu | 86*64*84 cm |
| Velikost balení | Rozměry 83*64*36 cm |
| Balíček | 1ks/ctn |
| N.W. | 12,6 kg |
| G.W. | 14,1 kg |
| Načítání QTY | 364ks/40HQ |
| Materiál | Síťovina |
| Područka s kovovým rámem | |
| 500mm základna s polyesterovým potahem | |
| Nastavitelné 5 poloh polohování | |
| Funkce otáčení o 360 | |
| Velikost produktu | 69*63,5*88cm |
| Velikost balení | 72*68*41 cm |
| Balíček | 1ks/ctn |
| N.W. | 9,8 kg |
| G.W. | 11,3 kg |
| Načítání QTY | 306ks/40HQ |
| Materiál | Síťovina PU |
| Područka s dřevěným rámem | |
| 500mm základna s PU krytem | |
| Nastavitelné 5 poloh polohování | |
| Funkce otáčení o 360 | |
| S držákem na nápoje a boční kapsou | |
| Velikost produktu | 75*63*88 cm |
| Velikost balení | 77*71*41 cm |
| Balíček | 1ks/ctn |
| N.W. | 10,9 kg |
| G.W. | 12,4 kg |
| Načítání QTY | 306ks/40HQ |
| Materiál | PU a PVC |
| PU polstrovaná loketní opěrka | |
| Sklápěcí mechanismus | |
| S opěrkou hlavy a pasem | |
| S podnožkou | |
| Dřevěná základna | |
| Velikost produktu | 72*82,5*104cm |
| Velikost balení | 84*73*62 cm |
| Balíček | 1ks/ctn |
| MOQ | 50 kusů |
| N.W. | 29,5 kg |
| G.W. | 32,0 kg |
| Načítání QTY | 176ks/40HQ |
| Materiál | PU a PVC |
| PU polstrovaná loketní opěrka s držákem nápojů | |
| Sklápěcí mechanismus | |
| S polštářem kolem krku a polštářem kolem pasu | |
| Boční kapsa | |
| S podnožkou | |
| Velikost produktu | 81,5*86*111 cm |
| Velikost balení | 86*68*51 cm |
| Balíček | 1ks/ctn |
| N.W. | 21,9 kg |
| G.W. | 24,5 kg |
| Načítání QTY | 215ks/40HQ |
| Materiál | PU PVC |
| PP loketní opěrka | |
| Zvedací mechanismus | |
| 100mm plynový vlek třídy 2 | |
| Nylonová základna | |
| Nylonové kolečko | |
| Velikost produktu | 58*60*93-103cm |
| Velikost balení | 60*28,8*52cm |
| Balíček | 1ks/ctn |
| N.W. | 11,0 kg |
| G.W. | 12,3 kg |
| Načítání QTY | 760ks/40HQ |
| Materiál | PU PVC |
| PP područka | |
| Mechanismus úkolů | |
| 100mm plynový vlek třídy 2 | |
| 280 mm nylonová základna | |
| 50mm nylonové kolečko | |
| Velikost produktu | 63*64*101-111cm |
| Velikost balení | Rozměry 62*29*53 cm |
| Balíček | 1ks/ctn |
| N.W. | 12,0 kg |
| G.W. | 13,3 kg |
| Načítání QTY | 760ks/40HQ |
| Materiál | PU PVC |
| PP područka | |
| Mechanismus úkolů | |
| 100mm plynový vlek třídy 2 | |
| 280 mm nylonová základna | |
| 50mm nylonové kolečko | |
| Velikost produktu | 63*64*101-111cm |
| Velikost balení | Rozměry 62*29*53 cm |
| Balíček | 1ks/ctn |
| N.W. | 12,0 kg |
| G.W. | 13,3 kg |
| Načítání QTY | 760ks/40HQ |
| Materiál | PU síťka |
| PP loketní opěrka | |
| Zamykací-sklopný mechanismus | |
| 100mm plynový vlek třídy 2 | |
| 300 mm nylonová základna | |
| Nylonové kolečko | |
| Velikost produktu | 63*64*101-111cm |
| Velikost balení | 66*28,5*57cm |
| Balíček | 1ks/ctn |
| N.W. | 12,0 kg |
| G.W. | 13,3 kg |
| Načítání QTY | 648ks/40HQ |
| Materiál | PVC samet |
| 3D loketní opěrka | |
| Žabí mechanismus | |
| 60 mm dolů 6 cm plynový vlek třídy 3 | |
| 350mm lakovací kovová základna | |
| 60mm Černá kolečka | |
| Plně tvarovaná pěna na tělo a sedadlo, paměťová pěna na hlavový polštář a bederní polštář. | |
| Velikost produktu | 69*60*134-144cm |
| Velikost balení | Rozměry 86*65*37 cm |
| Balíček | 1ks/ctn |
| N.W. | 23,3 kg |
| G.W. | 25,5 kg |
| Načítání QTY | 310ks/40HQ |
Příběh značky GUYOU
Nejnovější aktualizace
Poskytovat vám nejnovější zprávy o podnikání a průmyslu
Znalosti oboru
Dnes, kdy světem zachvátila vlna digitalizace, se počítačové hry staly oblíbeným způsobem, jak si bezpočet lidí odpočinout, pobavit se a zasoutěžit si. S rychlým vývojem herních technologií a neustálým zlepšováním snahy hráčů o pohlcující zážitek, Herní židle pro PC (profesionální počítačové herní židle), jako most spojující hráče a virtuální svět, procházejí nebývalými změnami a inovacemi. Anji Guyou Furniture Co., Ltd. jako přední výrobce nábytku v tomto odvětví vede profesionální vývoj a inovace v této oblasti díky své hluboké průmyslové akumulaci a perspektivním designovým konceptům.
Tradiční kancelářské židle již nesplňují dlouhodobé a vysoce intenzivní potřeby moderních hráčů. Počítačová herní křesla uvedená na trh Anji Guyou proto plně berou v úvahu principy ergonomie v designu a používají paměťovou pěnu s vysokou hustotou k vyplnění sedadla a opěradla, aby zajistili, že hráči mohou i při dlouhodobém hraní udržet pohodlnou polohu při sezení a účinně uvolňovat tlak na záda, krk a boky.
Výběr materiálu je jedním z důležitých kritérií pro měření vynikající herní židle. Anji Guyou vybírá vysoce kvalitní materiály, jako je PU kůže odolná proti opotřebení a neklouže nebo prodyšné a vlhkost propustné síťované tkaniny, které se nejen snadno čistí a udržují, ale také účinně odolávají erozi potu a olejovým skvrnám a zachovávají trvalou krásu a pohodlí křesla. Pevný ocelový rám a hladká plynová tyč zajišťují stabilitu a odolnost židle. I přes intenzivní herní operace může být stabilní jako kámen a poskytnout hráčům tu nejpevnější podporu.
Anji Guyou ve výrobním procesu vždy dodržuje koncepci ochrany životního prostředí. Od nákupu surovin přes výrobu a zpracování až po likvidaci odpadu, každý odkaz přísně dodržuje mezinárodní ekologické normy a usiluje o snížení dopadu na životní prostředí. Použití recyklovatelných materiálů, optimalizace výrobních procesů a zlepšení energetické účinnosti nejen snižují výrobní náklady, ale také dosahují oboustranně výhodné situace zelené výroby a udržitelného rozvoje. Tento respekt a ochrana životního prostředí také způsobil, že produkty Anji Guyou získaly na trhu větší přízeň spotřebitelů.
Jako důležitá součást moderní herní kultury prochází Racing Gaming Chairs komplexním upgradem z jediné funkce na diverzifikaci a inteligenci. Společnost Anji Guyou Furniture Co., Ltd. se svým profesionálním designérským týmem, přísným systémem kontroly kvality a výhledovým pohledem na trh nadále podporuje inovace a vývoj v této oblasti a přináší hráčům pohodlnější, efektivnější a inteligentnější herní zážitek. V budoucnu máme důvod se domnívat, že s neustálým pokrokem technologií a zvyšující se diverzifikací spotřebitelské poptávky budou PC Computer Gaming Chairs i nadále vést nový trend herního vybavení a otevřou vzrušující cestu virtuálním světem pro každého herního nadšence.