Kategorie produktu
Představujeme naši prémiovou řadu výkonných kancelářských židlí, pečlivě vytvořených tak, aby nově definovaly luxus vašeho pracovního prostoru a dokonalou ergonomii. Tyto židle jsou více než jen řešení sedadel; jsou důkazem vašeho profesionálního postavení a kombinují sofistikovaný design s bezkonkurenčním pohodlím. Každá manažerská židle, vyrobená z těch nejlepších materiálů, se může pochlubit robustním rámem vyrobeným z vysoce kvalitního hliníku nebo leštěného dřeva, což zajišťuje odolnost, která obstojí ve zkoušce času. Poddajné čalounění z celozrnné kůže nebo prémiové látky vás zahalí do okázalosti a nabízí výběr barev, které se hodí ke každé kancelářské estetice, od klasické černé po elegantní zemité tóny. Naše židle se vyznačují pokročilým ergonomickým designem, včetně nastavitelné bederní opěrky, která se přizpůsobí přirozené křivce vaší páteře a snižuje námahu zad během dlouhé pracovní doby. Díky výškově nastavitelným sedadlům, sklápěcím mechanismům naklápění a funkci otáčení o 360 stupňů podporují dynamické držení těla, zlepšují soustředění a produktivitu. Inovativní područky, polstrované pro dobré pohodlí, jsou často výškově a šířkově nastavitelné a poskytují personalizovanou podporu pro zmírnění napětí ramen a krku. Pětihvězdičková základna vybavená hladce se otáčejícími kolečky zajišťuje stabilitu a zároveň umožňuje snadný pohyb po různých podlahových plochách bez poškození. Objevte vrchol kancelářského sezení s našimi výkonnými kancelářskými židlemi – kde se elegance snoubí s ergonomií a přemění váš pracovní prostor na říši produktivity a sofistikovanosti. Zvyšte svou každodenní rutinu; investujte do židle, která nejen doplňuje váš vedoucí postavení, ale aktivně přispívá k vaší pohodě. Zažijte ten rozdíl ještě dnes.
| Materiál | PU PVC |
| Lakovaná loketní opěrka | |
| Zamykací-sklopný mechanismus | |
| 100mm plynový vlek třídy 2 | |
| 350 chromová základna | |
| 50mm nylonové kolečko | |
| Velikost produktu | 69*71*120-130cm |
| Velikost balení | Rozměry 88*34*65 cm |
| Balíček | 1ks/ctn |
| N.W. | 17,0 kg |
| G.W. | 18,5 kg |
| Načítání QTY | 344ks/40HQ |
| Materiál | PU PVC |
| Lakovaná loketní opěrka | |
| Zamykací-sklopný mechanismus | |
| 80mm plynový vlek třídy 2 | |
| Malířský základ | |
| Nylonové kolečko | |
| Velikost produktu | 62*73*108-116cm |
| Velikost balení | Rozměr 80*34*65 cm |
| Balíček | 1ks/ctn |
| N.W. | 16,5 kg |
| G.W. | 18 kg |
| Načítání QTY | 386ks/40HQ |
| Materiál | PU PVC |
| Chromovaná loketní opěrka | |
| Zamykací-sklopný mechanismus | |
| 100mm plynový vlek třídy 2 | |
| 350mm chromová základna | |
| Nylonové kolečko | |
| Velikost produktu | 64*77*115-125cm |
| Velikost balení | 88*35*65 cm |
| Balíček | 1ks/ctn |
| N.W. | 18,4 kg |
| G.W. | 20,4 kg |
| Načítání QTY | 344ks/40HQ |
| Materiál | PU PVC |
| PU nastavitelná loketní opěrka | |
| Zamykací-sklopný mechanismus | |
| 60mm plynový vlek třídy 2 | |
| 350mm lakovací kovová základna | |
| Nylonové kolečko | |
| Velikost produktu | 68*68*112-118cm |
| Velikost balení | Rozměry 82*34*65 cm |
| Balíček | 1ks/ctn |
| N.W. | 20,2 kg |
| G.W. | 22,2 kg |
| Načítání QTY | 384ks/40HQ |
| Materiály | PU PVC |
| PP loketní opěrka | |
| Zamykací-sklopný mechanismus | |
| 100mm plynový vlek třídy 2 | |
| 320 mm nylonová základna | |
| Nylonové kolečko | |
| Velikost produktu | 60*61*93-103cm |
| Velikost balení | Rozměr 63*30*60 cm |
| Balíček | 1ks/ctn |
| N.W. | 12,6 kg |
| G.W. | 14,1 kg |
| Načítání QTY | 528ks/40HQ |
| Materiály | PU PVC |
| Lakovaná loketní opěrka | |
| Zamykací-sklopný mechanismus | |
| 100mm plynový vlek třídy 2 | |
| Malířský základ | |
| Nylonové kolečko | |
| Velikost produktu | 65*77*107-117cm |
| Velikost balení | 72*34,5*65cm |
| Balíček | 1ks/ctn |
| N.W. | 16,5 kg |
| G.W. | 18 kg |
| Načítání QTY | 408ks/40HQ |
| Materiály | PU PVC |
| Lakovaná loketní opěrka | |
| Zamykací-sklopný mechanismus | |
| 100mm plynový vlek třídy 2 | |
| Malířský základ | |
| Nylonové kolečko | |
| Velikost produktu | 65*77*107-117cm |
| Velikost balení | 72*34,5*65cm |
| Balíček | 1ks/ctn |
| N.W. | 16,5 kg |
| G.W. | 18 kg |
| Načítání QTY | 408ks/40HQ |
| Materiály | PU PVC |
| PP loketní opěrka | |
| Zamykací-sklopný mechanismus | |
| 100mm plynový vlek třídy 2 | |
| 320 mm nylonová základna | |
| 50mm nylonové kolečko | |
| Velikost produktu | 61*69*108-118cm |
| Velikost balení | Rozměry 71*32*59 cm |
| Balíček | 1ks/ctn |
| N.W. | 14,1 kg |
| G.W. | 15,5 kg |
| Načítání QTY | 520ks/40HQ |
| Materiály | PU |
| Chromovaná loketní opěrka | |
| Synchronizační mechanismus | |
| 80mm plynový vlek třídy 2 | |
| 350mm chromová základna | |
| 50mm PU kolečko | |
| Velikost produktu | 63*71*117-125cm |
| Velikost balení | 86,5 * 39 * 65 cm |
| Balíček | 1ks/ctn |
| N.W. | 19,0 kg |
| G.W. | 22,3 kg |
| Načítání QTY | 292 ks / 40 HQ $ $ |
| Materiály | PU |
| Výškově nastavitelná loketní opěrka | |
| Zamykací-sklopný mechanismus | |
| 80mm plynový vlek třídy 2 | |
| 350mm chromová základna | |
| 50mm PU kolečko | |
| S loketní opěrkou | |
| Velikost produktu | 81*76*124-132cm |
| Velikost balení | 92*68*37CM |
| Balíček | 1ks/ctn |
| N.W. | 24,0 kg |
| G.W. | 27 kg |
| Načítání QTY | 301ks/40HQ |
Příběh značky GUYOU
Nejnovější aktualizace
Poskytovat vám nejnovější zprávy o podnikání a průmyslu
Znalosti oboru
Ve výrobním procesu executive office chairs, we are well aware of the importance of cutting and processing accuracy to ensure product quality, improve durability and optimize user experience. To this end, we have adopted a series of advanced technical measures and management systems to ensure that every link reaches the top level of the industry.
Z kontroly zdroje vybíráme ty nejlepší suroviny, včetně vysoce kvalitního hliníku, leštěného dřeva a celozrnné kůže nebo vysoce kvalitních tkanin. Tyto materiály splňují nejen dvojí standardy estetiky a pohodlí, ale také pokládají pevný základ pro následné precizní zpracování.
V procesu řezání jsme zavedli vysoce přesné CNC obráběcí stroje (CNC). Tato zařízení využívají pokročilou technologii CNC a mohou provádět řezání na úrovni mikronů podle přednastaveného trojrozměrného modelu, čímž se účinně vyhnou chybám a nesrovnalostem způsobeným tradičním ručním řezáním. CNC obráběcí stroje nejen zlepšují přesnost a efektivitu řezání, ale také snižují mzdové náklady prostřednictvím automatizovaných operací, zajišťujících stabilitu a udržitelnost výrobního procesu.
Při zpracování klademe velký důraz také na kontrolu detailů a preciznosti. Standardizovaný systém řízení 6S je přijat, aby zajistil, že prostředí dílny bude čisté a uspořádané, a sníží chyby zpracování způsobené vnějšími faktory. Pracovní tým je složen z mnoha zkušených profesionálů, kteří mají nejen vynikající řemeslo, ale také pravidelně procházejí školením v oblasti odborných dovedností. Mohou dovedně obsluhovat různé typy vysoce přesných zpracovatelských zařízení, jako jsou CNC frézky, CNC ohýbačky atd., k provedení jemného zpracování na rámu židle, područkách a různých součástech, aby bylo zajištěno, že velikost, tvar a úhel každé součásti splňují požadavky na design.
Jsme také vybaveni přesnými měřicími nástroji a testovacím zařízením, jako jsou třísouřadnicové měřicí stroje (CMM), laserové skenery atd., abychom mohli provádět všestranné a vysoce přesné testování zpracovávaných dílů, abychom zajistili, že každý produkt splňuje nebo překračuje očekávané standardy kvality. Tento přísný proces testování nejen zlepšuje celkovou kvalitu výrobku, ale také pokládá pevný základ pro následné montážní práce.
Za zmínku stojí, že naše společnost navázala dlouhodobou spolupráci s profesionálními a autoritativními zkušebními agenturami SGS, TUV a Bureau Veritas. Tyto agentury nám poskytují nejen přísné standardy testování kvality, ale také nám pomáhají neustále optimalizovat výrobní procesy, abychom zajistili, že naše výkonné kancelářské židle splňují nejpřísnější požadavky na testování na různých trzích po celém světě.
Zavedením vysoce přesných CNC obráběcích strojů, standardizovaného systému řízení 6S, profesionálního týmu pracovníků, sofistikovaného testovacího zařízení a spolupráce s autoritativními testovacími agenturami jsme dosáhli výrazného zlepšení přesnosti řezání a zpracování ve výrobním procesu kancelářských židlí, účinně snížili chyby, zlepšili efektivitu výroby a přinesli uživatelům odolnější, spolehlivější a ergonomické kancelářské židle.