Kategorie produktu
Kancelářské židle, které nabízíme, jsou mnoha různých stylů. K dispozici je kancelářské křeslo, které se většinou používá v kanceláři. Domácí kancelářská židle se obvykle používá v obývacím pokoji nebo pracovně. Kromě toho máme sekretářskou židli, konferenční židli, pracovní židli klečící kancelářskou židli atd. Abychom vyhověli různým požadavkům uživatelů, poskytujeme spolehlivé židle.
Naše kancelářské židle jsou vyrobeny z ekologických materiálů, v současné době lidé stále více dbají na zdraví. Vlády mnoha zemí také požadují, aby zboží dovážené z Číny mělo dostupné certifikace, jako je REACH, Azo, Formaldehyd, Ftaláty, PAH, Obsah kadmia a tak dále. Aby se naši uživatelé cítili bezpečně a vyhnuli se rozporu s vládními zákony, používáme při výrobě našich kancelářských židlí raději kvalitní materiály. V podnikání je to dlouhodobá myšlenka.
Náš výrobní tým má 28 let zkušeností s výrobou kancelářských židlí. Na základě auditní továrny BSCI máme velkou důvěru v poskytování vhodných kancelářských židlí našim kupujícím. Naší zásadou je budovat dlouhodobý obchodní vztah s našimi zákazníky a dosáhnout oboustranně výhodného obchodního cíle.
| Materiál | Síťovaná tkanina |
| PP polstrovaná sklopná loketní opěrka | |
| Zamykací-sklopný mechanismus | |
| 100mm plynový vlek třídy 2 | |
| 320 mm nylonová základna | |
| 50mm PU kolečko | |
| S opěrkou hlavy | |
| Velikost produktu | 60*46*100-110cm |
| Velikost balení | Rozměry 62*26*59 cm |
| Balíček | 1ks/ctn |
| N.W. | 10,5 kg |
| G.W. | 12,0 kg |
| Načítání QTY | 715ks/40HQ |
| Materiál | Síťovaná tkanina |
| PP polstrovaná sklopná loketní opěrka | |
| Zamykací-sklopný mechanismus | |
| 100mm plynový vlek třídy 2 | |
| 320 mm nylonová základna | |
| 50mm nylonové kolečko | |
| S opěrkou hlavy | |
| Velikost produktu | 60*46*100-110cm |
| Velikost balení | Rozměr 62*25*60 cm |
| Balíček | 1ks/ctn |
| N.W. | 10,5 kg |
| G.W. | 12,0 kg |
| Načítání QTY | 715ks/40HQ |
| Materiál | Síťovina |
| PP výškově nastavitelná loketní opěrka | |
| 2-úrovňový blokovací a naklápěcí mechanismus | |
| 80mm plynový vlek třídy 2 | |
| 320 mm nylonová základna | |
| 50mm nylonové kolečko | |
| Velikost produktu | 59,5*56*109-116cm |
| Velikost balení | Rozměry 76*33*59 cm |
| Balíček | 1ks/ctn |
| N.W. | 13,5 kg |
| G.W. | 15,0 kg |
| Načítání QTY | 464ks/40HQ |
| Materiál | Síťovina |
| Bílá PP loketní opěrka | |
| Zamykací-sklopný mechanismus | |
| 100mm plynový vlek třídy 2 | |
| 320 mm nylonová základna | |
| 50mm PU kolečko | |
| S opěrkou hlavy | |
| Velikost produktu | 61,5*53*119,5-128,5cm |
| Velikost balení | 68*28,8*59cm |
| Balíček | 1ks/ctn |
| N.W. | 11,0 kg |
| G.W. | 12,2 kg |
| Načítání QTY | 600ks/40HQ |
| Materiál | Síťovina |
| Sklopná loketní opěrka | |
| Zamykací-sklopný mechanismus | |
| 100mm plynový vlek třídy 2 | |
| 320 mm nylonová základna | |
| 50mm nylonové kolečko | |
| S opěrkou hlavy | |
| Velikost produktu | 62*55,5*101,5-111,5cm |
| Velikost balení | Rozměry 75*32*59 cm |
| Balíček | 1ks/ctn |
| N.W. | 11,3 kg |
| G.W. | 12,7 kg |
| Načítání QTY | 508ks/40HQ |
| Materiál | Tkanina |
| PP loketní opěrka | |
| Zamykací-sklopný mechanismus | |
| 100mm plynový vlek třídy 3 | |
| Nylonová základna | |
| Nylonové kolečko | |
| Velikost produktu | 60*63*91-101 cm |
| Velikost balení | Rozměry 55*27*55 cm |
| Balíček | 1ks/ctn |
| N.W. | 8,8 kg |
| G.W. | 10,5 kg |
| Načítání QTY | 830ks/40HQ |
| Materiál | Síťovina |
| PP loketní opěrka | |
| Zamykací-sklopný mechanismus | |
| 100mm plynový vlek třídy 2 | |
| Nylonová základna | |
| Nylonové kolečko | |
| Velikost produktu | 60*63*91-99cm |
| Velikost balení | Rozměry 54*29*54 cm |
| Balíček | 1ks/ctn |
| N.W. | 6,5 kg |
| G.W. | 8 kg |
| Načítání QTY | 722ks/40HQ |
| Materiál | Síťovina |
| 2D loketní opěrka | |
| Zamykací-sklopný mechanismus | |
| 100mm plynový vlek třídy 2 | |
| Nylonová základna | |
| Nylonové kolečko | |
| Velikost produktu | 63*61*97-107 cm |
| Velikost balení | Rozměry 74*35*58 cm |
| Balíček | 1ks/ctn |
| N.W. | 12,7 kg |
| G.W. | 14,2 kg |
| Načítání QTY | 448ks/40HQ |
| Materiál | Tkanina |
| 1,2 cm překližka | |
| Zamykací-sklopný mechanismus | |
| Plynový zdvih 60mm třídy 2 | |
| 350 malířský základ | |
| 50mm PU kolečko | |
| Velikost produktu | 61*59*80-86cm |
| Velikost balení | Rozměry 63*32*52 cm |
| Balíček | 1ks/ctn |
| N.W. | 12,7 kg |
| G.W. | 14,0 kg |
| Načítání QTY | 645ks/40HQ |
| Materiál | Tkanina |
| 1,2 cm překližka | |
| Zamykací-sklopný mechanismus | |
| Plynový zdvih 60mm třídy 2 | |
| 350 malířský základ | |
| 50mm PU kolečko | |
| Velikost produktu | 61*59*80-86cm |
| Velikost balení | Rozměry 63*32*52 cm |
| Balíček | 1ks/ctn |
| N.W. | 12,7 kg |
| G.W. | 14,0 kg |
| Načítání QTY | 645ks/40HQ |
| Materiál | Tkanina |
| 1,2 cm překližka | |
| Zamykací-sklopný mechanismus | |
| Plynový zdvih 60mm třídy 2 | |
| 350 malířský základ | |
| 50mm PU kolečko | |
| Velikost produktu | 61*59*80-86cm |
| Velikost balení | Rozměry 63*32*52 cm |
| Balíček | 1ks/ctn |
| N.W. | 12,7 kg |
| G.W. | 14,0 kg |
| Načítání QTY | 645ks/40HQ |
| Materiál | PU |
| 1,2 cm překližka | |
| Zamykací-sklopný mechanismus | |
| 100mm potopení 40mm třída 3 gaslift | |
| 320 malířský základ | |
| 50mm PU kolečko | |
| Velikost produktu | 63,5*65*90,5-100,5cm |
| Velikost balení | Rozměry 62*33*53 cm |
| Balíček | 1ks/ctn |
| N.W. | 12,5 kg |
| G.W. | 13,8 kg |
| Načítání QTY | 646ks / 40'HQ |
| Materiál | PU |
| 1,2 cm překližka | |
| Zamykací-sklopný mechanismus | |
| 100mm potopení 40mm třída 3 gaslift | |
| 320 malířský základ | |
| 50mm PU kolečko | |
| Velikost produktu | 63,5*65*90,5-100,5cm |
| Velikost balení | Rozměry 62*33*53 cm |
| Balíček | 1ks/ctn |
| N.W. | 12,5 kg |
| G.W. | 13,8 kg |
| Načítání QTY | 646ks / 40'HQ |
| Materiál | Teddy fleece |
| 1,2 cm překližka | |
| Zamykací-sklopný mechanismus | |
| Plynový zdvih 60mm třídy 2 | |
| 350 malířský základ | |
| 50mm PU kolečko | |
| Velikost produktu | 63,5*68*82,5-87,5cm |
| Velikost balení | Rozměry 64*32*53 cm |
| Balíček | 1ks/ctn |
| N.W. | 12,8 kg |
| G.W. | 14,4 kg |
| Načítání QTY | 630ks/40HQ |
| Materiál | Teddy fleece |
| 1,2 cm překližka | |
| Zamykací-sklopný mechanismus | |
| Plynový zdvih 60mm třídy 2 | |
| 350 malířský základ | |
| 50mm PU kolečko | |
| Velikost produktu | 63,5*68*82,5-87,5cm |
| Velikost balení | Rozměry 64*32*53 cm |
| Balíček | 1ks/ctn |
| N.W. | 12,8 kg |
| G.W. | 14,4 kg |
| Načítání QTY | 630ks/40HQ |
| Materiál | PU PVC |
| Područka s kovovým rámem | |
| Zamykací-sklopný mechanismus | |
| 160mm plynový vlek třídy 2 | |
| 330mm lakovací kovová základna | |
| Velikost produktu | 67*60*90,5-105,5cm |
| Velikost balení | 62*28*58,5cm |
| Balíček | 1ks/ctn |
| N.W. | 12,2 kg |
| G.W. | 13,7 kg |
| Načítání QTY | 665ks/40HQ |
| Materiál | PU PVC |
| Područka s kovovým rámem | |
| Zamykací-sklopný mechanismus | |
| 160mm plynový vlek třídy 2 | |
| 330mm lakovací kovová základna | |
| Velikost produktu | 67*60*90,5-105,5cm |
| Velikost balení | 62*28*58,5cm |
| Balíček | 1ks/ctn |
| N.W. | 12,2 kg |
| G.W. | 13,7 kg |
| Načítání QTY | 665ks/40HQ |
| Materiál | PU PVC |
| Područka s kovovým rámem | |
| Zamykací-sklopný mechanismus | |
| 160mm plynový vlek třídy 2 | |
| 330mm lakovací kovová základna | |
| Velikost produktu | 67*60*90,5-105,5cm |
| Velikost balení | 62*28*58,5cm |
| Balíček | 1ks/ctn |
| N.W. | 12,2 kg |
| G.W. | 13,7 kg |
| Načítání QTY | 665ks/40HQ |
Příběh značky GUYOU
Nejnovější aktualizace
Poskytovat vám nejnovější zprávy o podnikání a průmyslu
Znalosti oboru
V naší společnosti se design a výroba kancelářských židlí nezaměřuje pouze na integraci funkčnosti a estetiky, ale také hluboce odráží závazek kvality, ochrany životního prostředí a zdraví uživatelů. U klíčových komponentů kancelářských židlí – sedáků, opěradel a područek pečlivě vybíráme materiály, abychom zajistili, že každý detail splňuje nejvyšší průmyslové standardy.
Materiál polštáře: Jako základní materiál polštáře sedadla používáme houbu s vysokou hustotou. Tato houba má vynikající odolnost a trvanlivost, dokáže účinně rozptýlit lidský tlak a snížit únavu způsobenou dlouhým sezením. Vnější vrstva je potažena vysoce kvalitními látkami nebo ekologickou kůží. Tyto tkaniny jsou nejen měkké a příjemné na dotek, ale mají také dobrou prodyšnost a odolnost proti opotřebení. I po dlouhodobém používání dokážou udržet sedák čistý a pohodlný. Některé špičkové řady také zavádějí technologii paměťové pěny, která poskytuje personalizovanou podporu podle osobního tvaru těla, což dále zlepšuje uživatelský zážitek.
Materiál opěradla: Opěradlo je také vyplněno houbou s vysokou hustotou a navrženo s ergonomickými křivkami, které se perfektně přizpůsobí obrysu zad a poskytují účinnou podporu. Rám opěradla je vyroben z vysoce kvalitní oceli nebo hliníkové slitiny, která je precizně zpracována a svařena tak, aby byla konstrukce stabilní a vydrží dlouhodobé používání bez deformací. Některá provedení také obsahují nastavitelnou funkci bederní opěrky, kterou si uživatelé mohou libovolně nastavit podle osobních potřeb, aby dosáhli nejlepšího efektu bederní opěrky.
Materiál područky: Jako důležitý opěrný bod kancelářské židle používáme měkký PU zátěr nebo masivní dřevo pro zajištění pohodlí lokte při jejím umístění. PU materiál má dobrou odolnost proti opotřebení a protiskluzové vlastnosti a může zůstat stabilní, i když se ruce potí; zatímco područky z masivního dřeva se vyznačují přirozenou texturou a špičkovým dojmem a dodávají kancelářskému prostředí nádech tepla.
Ochrana životního prostředí a bezpečnost: Při výběru materiálů přísně dodržujeme mezinárodní ekologické normy, jako je REACH, azo, formaldehyd, ftaláty, polycyklické aromatické uhlovodíky a omezení obsahu kadmia, abychom zajistili, že všechny materiály splňují nebo překračují tyto bezpečnostní normy. Náš výrobní proces přísně dodržuje systém environmentálního managementu ISO 14001, abychom omezili znečištění ze zdroje a snížili dopad na životní prostředí. Zároveň dlouhodobá spolupráce s autoritativními testovacími organizacemi, jako jsou SGS, TUV, Bureau Veritas atd., poskytuje našim produktům silnou podporu kvality a zajišťuje, že každá kancelářská židle je bezpečná, zdravá a šetrná k životnímu prostředí.
Kancelářské židle naší společnosti používají v klíčových částech, jako jsou sedáky, opěráky a područky, vysoce kvalitní a ekologické materiály. Prostřednictvím vědeckého designu a vynikajícího řemeslného zpracování dosahuje dokonalé kombinace pohodlí a odolnosti. Zároveň přísně dodržuje mezinárodní standardy ochrany životního prostředí a bezpečnosti, což uživatelům umožňuje zažít nejen vysoce kvalitní kancelářský zážitek, ale také respekt a ochranu zdraví.