Kategorie produktu
Kancelářské židle, které nabízíme, jsou mnoha různých stylů. K dispozici je kancelářské křeslo, které se většinou používá v kanceláři. Domácí kancelářská židle se obvykle používá v obývacím pokoji nebo pracovně. Kromě toho máme sekretářskou židli, konferenční židli, pracovní židli klečící kancelářskou židli atd. Abychom vyhověli různým požadavkům uživatelů, poskytujeme spolehlivé židle.
Naše kancelářské židle jsou vyrobeny z ekologických materiálů, v současné době lidé stále více dbají na zdraví. Vlády mnoha zemí také požadují, aby zboží dovážené z Číny mělo dostupné certifikace, jako je REACH, Azo, Formaldehyd, Ftaláty, PAH, Obsah kadmia a tak dále. Aby se naši uživatelé cítili bezpečně a vyhnuli se rozporu s vládními zákony, používáme při výrobě našich kancelářských židlí raději kvalitní materiály. V podnikání je to dlouhodobá myšlenka.
Náš výrobní tým má 28 let zkušeností s výrobou kancelářských židlí. Na základě auditní továrny BSCI máme velkou důvěru v poskytování vhodných kancelářských židlí našim kupujícím. Naší zásadou je budovat dlouhodobý obchodní vztah s našimi zákazníky a dosáhnout oboustranně výhodného obchodního cíle.
| Materiál | PU PVC |
| Chromovaná loketní opěrka | |
| Zamykací-sklopný mechanismus | |
| 80mm plynový vlek třídy 2 | |
| 350mm chromová základna | |
| Nylonové kolečko | |
| Velikost produktu | 59*62*105-113cm |
| Velikost balení | Rozměry 79*33*59 cm |
| Balíček | 1ks/ctn |
| N.W. | 14,8 kg |
| G.W. | 16,3 kg |
| Načítání QTY | 455ks/40HQ |
| Materiál | Síťovina |
| PP sklopná loketní opěrka | |
| Mechanismus úkolů | |
| 80mm plynový vlek třídy 2 | |
| 300 mm nylonová základna | |
| 50mm nylonové kolečko | |
| Velikost produktu | 59*64*118-128cm |
| Velikost balení | Rozměr 60*25*52 cm |
| Balíček | 1ks/ctn |
| N.W. | 8,5 kg |
| G.W. | 9,7 kg |
| Načítání QTY | 880ks/40HQ |
| Materiál | Tkanina |
| PP loketní opěrka | |
| 2-úrovňový blokovací-sklopný mechanismus | |
| 100mm plynový vlek třídy 2 | |
| 320 mm nylonová základna | |
| Nylonové kolečko | |
| Velikost produktu | 58*60,5*99,5-119,5cm |
| Velikost balení | Rozměry 76*34*59 cm |
| Balíček | 1ks/ctn |
| N.W. | 14,60 kg |
| G.W. | 16,00 kg |
| Načítání QTY | 435ks/40HQ |
| Materiál | PU PVC |
| Chromovaná loketní opěrka | |
| Zamykací-sklopný mechanismus | |
| 100mm plynový vlek třídy 2 | |
| Chromová základna | |
| Nylonové kolečko | |
| Velikost produktu | 50*52*110-120cm |
| Velikost balení | Rozměry 79*32*59 cm |
| Balíček | 1ks/ctn |
| N.W. | 14,5 kg |
| G.W. | 16,5 kg |
| Načítání QTY | 533ks/40HQ |
| Materiál | PU PVC |
| PP loketní opěrka | |
| Zamykací-sklopný mechanismus | |
| 100mm plynový vlek třídy 2 | |
| 320 mm nylonová základna | |
| Nylonové kolečko | |
| Velikost produktu | 63*63*107-117cm |
| Velikost balení | 72*28,8*59cm |
| Balíček | 1ks/ctn |
| N.W. | 13,5 kg |
| G.W. | 15,0 kg |
| Načítání QTY | 580ks/40HQ |
| Materiál | PU PVC |
| Chromovaná loketní opěrka | |
| Žabí mechanismus | |
| 60mm plynový vlek třídy 2 | |
| 350mm chromová základna | |
| Nylonové kolečko | |
| Velikost balení | 83*32,5*65cm |
| Balíček | 1ks/ctn |
| N.W. | 17,3 kg |
| G.W. | 19,3 kg |
| Načítání QTY | 392 ks / 40 HQ $ $ |
| Materiál | PU PVC |
| Lakovaná loketní opěrka | |
| Zamykací-sklopný mechanismus | |
| 100mm plynový vlek třídy 2 | |
| 350 chromová základna | |
| 50mm nylonové kolečko | |
| Velikost produktu | 69*71*120-130cm |
| Velikost balení | Rozměry 88*34*65 cm |
| Balíček | 1ks/ctn |
| N.W. | 17,0 kg |
| G.W. | 18,5 kg |
| Načítání QTY | 344ks/40HQ |
| Materiál | PU PVC |
| Lakovaná loketní opěrka | |
| Zamykací-sklopný mechanismus | |
| 80mm plynový vlek třídy 2 | |
| Malířský základ | |
| Nylonové kolečko | |
| Velikost produktu | 62*73*108-116cm |
| Velikost balení | Rozměr 80*34*65 cm |
| Balíček | 1ks/ctn |
| N.W. | 16,5 kg |
| G.W. | 18 kg |
| Načítání QTY | 386ks/40HQ |
| Materiál | PU PVC |
| Chromovaná loketní opěrka | |
| Zamykací-sklopný mechanismus | |
| 100mm plynový vlek třídy 2 | |
| 350mm chromová základna | |
| Nylonové kolečko | |
| Velikost produktu | 64*77*115-125cm |
| Velikost balení | 88*35*65 cm |
| Balíček | 1ks/ctn |
| N.W. | 18,4 kg |
| G.W. | 20,4 kg |
| Načítání QTY | 344ks/40HQ |
| Materiál | PU PVC |
| PU nastavitelná loketní opěrka | |
| Zamykací-sklopný mechanismus | |
| 60mm plynový vlek třídy 2 | |
| 350mm lakovací kovová základna | |
| Nylonové kolečko | |
| Velikost produktu | 68*68*112-118cm |
| Velikost balení | Rozměry 82*34*65 cm |
| Balíček | 1ks/ctn |
| N.W. | 20,2 kg |
| G.W. | 22,2 kg |
| Načítání QTY | 384ks/40HQ |
| Materiál | Síťovina |
| PP loketní opěrka | |
| Zamykací-sklopný mechanismus | |
| 80mm plynový vlek třídy 2 | |
| 350 nylonová základna | |
| 50mm nylonové kolečko | |
| Velikost produktu | 70*64*122-130cm |
| Velikost balení | 72*32,8*65cm |
| Balíček | 1ks/ctn |
| N.W. | 13,7 kg |
| G.W. | 15,5 kg |
| Načítání QTY | 448ks/40HQ |
| Materiál | Tkanina |
| Zvedací a nastavitelný mechanismus | |
| 120mm plynový vlek třídy 2 | |
| Chromová základna | |
| Nylonové kolečko | |
| Velikost produktu | 47*52*92-112 cm |
| Velikost balení | Rozměry 56*22*58 cm |
| Balíček | 1ks/ctn |
| N.W. | 6,0 kg |
| G.W. | 7,0 kg |
| Načítání QTY | 880ks/40HQ |
| Materiál | Tkanina |
| Zvedací a nastavitelný mechanismus | |
| 120mm plynový vlek třídy 2 | |
| Chromová základna | |
| Nylonové kolečko | |
| Velikost produktu | 47*52*92-112 cm |
| Velikost balení | Rozměry 56*22*58 cm |
| Balíček | 1ks/ctn |
| N.W. | 6,0 kg |
| G.W. | 7,0 kg |
| Načítání QTY | 880ks/40HQ |
| Materiál | PU PVC |
| PP loketní opěrka | |
| Zamykací-sklopný mechanismus | |
| 100mm plynový vlek třídy 2 | |
| 300 mm chromová základna | |
| 50mm nylonové kolečko | |
| Velikost produktu | 57*63*98,5-108cm |
| Velikost balení | Rozměry 61*28*56 cm |
| Balíček | 1ks/ctn |
| N.W. | 12,3 kg |
| G.W. | 13,5 kg |
| Načítání QTY | 696ks/40HQ |
| Materiály | PU PVC |
| PP loketní opěrka | |
| Zamykací-sklopný mechanismus | |
| 100mm plynový vlek třídy 2 | |
| 320 mm nylonová základna | |
| Nylonové kolečko | |
| Velikost produktu | 60*61*93-103cm |
| Velikost balení | Rozměr 63*30*60 cm |
| Balíček | 1ks/ctn |
| N.W. | 12,6 kg |
| G.W. | 14,1 kg |
| Načítání QTY | 528ks/40HQ |
| Materiály | PU PVC |
| Lakovaná loketní opěrka | |
| Zamykací-sklopný mechanismus | |
| 100mm plynový vlek třídy 2 | |
| Malířský základ | |
| Nylonové kolečko | |
| Velikost produktu | 65*77*107-117cm |
| Velikost balení | 72*34,5*65cm |
| Balíček | 1ks/ctn |
| N.W. | 16,5 kg |
| G.W. | 18 kg |
| Načítání QTY | 408ks/40HQ |
| Materiály | PU PVC |
| Lakovaná loketní opěrka | |
| Zamykací-sklopný mechanismus | |
| 100mm plynový vlek třídy 2 | |
| Malířský základ | |
| Nylonové kolečko | |
| Velikost produktu | 65*77*107-117cm |
| Velikost balení | 72*34,5*65cm |
| Balíček | 1ks/ctn |
| N.W. | 16,5 kg |
| G.W. | 18 kg |
| Načítání QTY | 408ks/40HQ |
| Materiály | PU PVC |
| PP loketní opěrka | |
| Zamykací-sklopný mechanismus | |
| 100mm plynový vlek třídy 2 | |
| 320 mm nylonová základna | |
| 50mm nylonové kolečko | |
| Velikost produktu | 61*69*108-118cm |
| Velikost balení | Rozměry 71*32*59 cm |
| Balíček | 1ks/ctn |
| N.W. | 14,1 kg |
| G.W. | 15,5 kg |
| Načítání QTY | 520ks/40HQ |
| Materiály | PU |
| Chromovaná loketní opěrka | |
| Synchronizační mechanismus | |
| 80mm plynový vlek třídy 2 | |
| 350mm chromová základna | |
| 50mm PU kolečko | |
| Velikost produktu | 63*71*117-125cm |
| Velikost balení | 86,5 * 39 * 65 cm |
| Balíček | 1ks/ctn |
| N.W. | 19,0 kg |
| G.W. | 22,3 kg |
| Načítání QTY | 292 ks / 40 HQ $ $ |
Příběh značky GUYOU
Nejnovější aktualizace
Poskytovat vám nejnovější zprávy o podnikání a průmyslu
Znalosti oboru
V naší společnosti se design a výroba kancelářských židlí nezaměřuje pouze na integraci funkčnosti a estetiky, ale také hluboce odráží závazek kvality, ochrany životního prostředí a zdraví uživatelů. U klíčových komponentů kancelářských židlí – sedáků, opěradel a područek pečlivě vybíráme materiály, abychom zajistili, že každý detail splňuje nejvyšší průmyslové standardy.
Materiál polštáře: Jako základní materiál polštáře sedadla používáme houbu s vysokou hustotou. Tato houba má vynikající odolnost a trvanlivost, dokáže účinně rozptýlit lidský tlak a snížit únavu způsobenou dlouhým sezením. Vnější vrstva je potažena vysoce kvalitními látkami nebo ekologickou kůží. Tyto tkaniny jsou nejen měkké a příjemné na dotek, ale mají také dobrou prodyšnost a odolnost proti opotřebení. I po dlouhodobém používání dokážou udržet sedák čistý a pohodlný. Některé špičkové řady také zavádějí technologii paměťové pěny, která poskytuje personalizovanou podporu podle osobního tvaru těla, což dále zlepšuje uživatelský zážitek.
Materiál opěradla: Opěradlo je také vyplněno houbou s vysokou hustotou a navrženo s ergonomickými křivkami, které se perfektně přizpůsobí obrysu zad a poskytují účinnou podporu. Rám opěradla je vyroben z vysoce kvalitní oceli nebo hliníkové slitiny, která je precizně zpracována a svařena tak, aby byla konstrukce stabilní a vydrží dlouhodobé používání bez deformací. Některá provedení také obsahují nastavitelnou funkci bederní opěrky, kterou si uživatelé mohou libovolně nastavit podle osobních potřeb, aby dosáhli nejlepšího efektu bederní opěrky.
Materiál područky: Jako důležitý opěrný bod kancelářské židle používáme měkký PU zátěr nebo masivní dřevo pro zajištění pohodlí lokte při jejím umístění. PU materiál má dobrou odolnost proti opotřebení a protiskluzové vlastnosti a může zůstat stabilní, i když se ruce potí; zatímco područky z masivního dřeva se vyznačují přirozenou texturou a špičkovým dojmem a dodávají kancelářskému prostředí nádech tepla.
Ochrana životního prostředí a bezpečnost: Při výběru materiálů přísně dodržujeme mezinárodní ekologické normy, jako je REACH, azo, formaldehyd, ftaláty, polycyklické aromatické uhlovodíky a omezení obsahu kadmia, abychom zajistili, že všechny materiály splňují nebo překračují tyto bezpečnostní normy. Náš výrobní proces přísně dodržuje systém environmentálního managementu ISO 14001, abychom omezili znečištění ze zdroje a snížili dopad na životní prostředí. Zároveň dlouhodobá spolupráce s autoritativními testovacími organizacemi, jako jsou SGS, TUV, Bureau Veritas atd., poskytuje našim produktům silnou podporu kvality a zajišťuje, že každá kancelářská židle je bezpečná, zdravá a šetrná k životnímu prostředí.
Kancelářské židle naší společnosti používají v klíčových částech, jako jsou sedáky, opěráky a područky, vysoce kvalitní a ekologické materiály. Prostřednictvím vědeckého designu a vynikajícího řemeslného zpracování dosahuje dokonalé kombinace pohodlí a odolnosti. Zároveň přísně dodržuje mezinárodní standardy ochrany životního prostředí a bezpečnosti, což uživatelům umožňuje zažít nejen vysoce kvalitní kancelářský zážitek, ale také respekt a ochranu zdraví.