Kategorie produktu
Unlock peak productivity with our Task Chair series, tailored for the modern workspace. Balancing adaptability with support, these chairs cater to the ever-changing demands of a busy day. Od prodyšných opěrek ze síťoviny, které podporují ventilaci, až po plně přizpůsobitelné nastavení – nastavitelné područky, hloubka sedáku a naklápěcí mechanismy – přizpůsobí se vašim jedinečným potřebám držení těla. The lightweight yet robust frames glide smoothly on multi-surface casters, inviting seamless movement between tasks. Whether tackling intensive projects or everyday routines, marrying style with practicality in pursuing workplace excellence.
| Materiály | Síťovina |
| PP polstrovaná sklopná loketní opěrka | |
| Zamykací-sklopný mechanismus | |
| 100mm plynový vlek třídy 2 | |
| Nylonová základna | |
| PU kolečko | |
| Velikost produktu | 59*58*98-108cm |
| Velikost balení | Rozměry 58*32*59 cm |
| Balíček | 1ks/ctn |
| N.W. | 10,3 kg |
| G.W. | 11,8 kg |
| Načítání QTY | 640ks/40HQ |
| Materiál | Tkanina |
| PP loketní opěrka | |
| Zamykací-sklopný mechanismus | |
| 100mm plynový vlek třídy 3 | |
| Nylonová základna | |
| Nylonové kolečko | |
| Velikost produktu | 60*63*91-101 cm |
| Velikost balení | Rozměry 55*27*55 cm |
| Balíček | 1ks/ctn |
| N.W. | 8,8 kg |
| G.W. | 10,5 kg |
| Načítání QTY | 830ks/40HQ |
| Materiál | Síťovina |
| PP loketní opěrka | |
| Zamykací-sklopný mechanismus | |
| 100mm plynový vlek třídy 2 | |
| Nylonová základna | |
| Nylonové kolečko | |
| Velikost produktu | 60*63*91-99cm |
| Velikost balení | Rozměry 54*29*54 cm |
| Balíček | 1ks/ctn |
| N.W. | 6,5 kg |
| G.W. | 8 kg |
| Načítání QTY | 722ks/40HQ |
| Materiál | Síťovina |
| 2D loketní opěrka | |
| Zamykací-sklopný mechanismus | |
| 100mm plynový vlek třídy 2 | |
| Nylonová základna | |
| Nylonové kolečko | |
| Velikost produktu | 63*61*97-107 cm |
| Velikost balení | Rozměry 74*35*58 cm |
| Balíček | 1ks/ctn |
| N.W. | 12,7 kg |
| G.W. | 14,2 kg |
| Načítání QTY | 448ks/40HQ |
| Materiál | Síťovina |
| PP loketní opěrka | |
| Zamykací-sklopný mechanismus | |
| 100mm plynový vlek třídy 2 | |
| Nylonová základna | |
| Nylonové kolečko | |
| Velikost produktu | 60*63*91-101 cm |
| Velikost balení | Rozměry 53*30*51 cm |
| Balíček | 1ks/ctn |
| N.W. | 6,5 kg |
| G.W. | 8 kg |
| Načítání QTY | 826ks/40HQ |
| Materiál | Síťovina |
| PP loketní opěrka | |
| Zamykací-sklopný mechanismus | |
| 100mm plynový vlek třídy 2 | |
| Nylonová základna | |
| Nylonové kolečko | |
| Velikost produktu | 60*63*91-101 cm |
| Velikost balení | Rozměry 53*30*51 cm |
| Balíček | 1ks/ctn |
| N.W. | 6,5 kg |
| G.W. | 8 kg |
| Načítání QTY | 826ks/40HQ |
| Materiál | Síťovina |
| PP loketní opěrka | |
| Zamykací-sklopný mechanismus | |
| 100mm plynový vlek třídy 2 | |
| 320 mm nylonová základna | |
| 50mm PU kolečko | |
| Velikost produktu | 59*55*90-100cm |
| Velikost balení | 64*28,5*59cm |
| Balíček | 1ks/ctn |
| N.W. | 9,0 kg |
| G.W. | 10,3 kg |
| Načítání QTY | 648ks/40HQ |
| Materiál | Síťovina |
| Černá PP loketní opěrka | |
| Zamykací-sklopný mechanismus | |
| 100mm plynový vlek třídy 2 | |
| 320 mm nylonová základna | |
| 50mm PU kolečko | |
| Velikost produktu | 55*56*92,5-102,5cm |
| Velikost balení | 64*28,8*59,5cm |
| Balíček | 1ks/ctn |
| N.W. | 9,4 kg |
| G.W. | 10,7 kg |
| Načítání QTY | 648ks/40HQ |
| Materiál | Síťovina |
| Černá PP loketní opěrka | |
| Zamykací-sklopný mechanismus | |
| 100mm plynový vlek třídy 2 | |
| 320 mm nylonová základna | |
| 50mm PU kolečko | |
| Velikost produktu | 55*56*92,5-102,5cm |
| Velikost balení | 64*28,8*59,5cm |
| Balíček | 1ks/ctn |
| N.W. | 9,4 kg |
| G.W. | 10,7 kg |
| Načítání QTY | 648ks/40HQ |
| Materiál | Síťovina |
| PP loketní opěrka | |
| Zamykací-sklopný mechanismus | |
| 100mm plynový vlek třídy 2 | |
| Nylonová základna | |
| Nylonové kolečko | |
| Velikost produktu | 54*61*93-101 cm |
| Velikost balení | Rozměr 60*30*59 cm |
| Balíček | 1ks/ctn |
| N.W. | 10,5 kg |
| G.W. | 11,5 kg |
| Načítání QTY | 560ks/40HQ |
| Materiál | Síťovina |
| PP polstrovaná sklopná loketní opěrka | |
| Zamykací-sklopný mechanismus | |
| 100mm plynový vlek třídy 2 | |
| 320 mm nylonová základna | |
| 50mm PU kolečko | |
| Velikost produktu | 60*56*100,5-110,5cm |
| Velikost balení | 68*28,8*59cm |
| Balíček | 1ks/ctn |
| N.W. | 10,2 kg |
| G.W. | 11,5 kg |
| Načítání QTY | 600ks/40HQ |
| Materiál | Tkanina |
| PP loketní opěrka | |
| 2-úrovňový blokovací-sklopný mechanismus | |
| 100mm plynový vlek třídy 2 | |
| 320 mm nylonová základna | |
| Nylonové kolečko | |
| Velikost produktu | 58*60,5*99,5-119,5cm |
| Velikost balení | Rozměry 76*34*59 cm |
| Balíček | 1ks/ctn |
| N.W. | 14,60 kg |
| G.W. | 16,00 kg |
| Načítání QTY | 435ks/40HQ |
| Materiál | Tkanina |
| Zvedací a nastavitelný mechanismus | |
| 120mm plynový vlek třídy 2 | |
| Chromová základna | |
| Nylonové kolečko | |
| Velikost produktu | 47*52*92-112 cm |
| Velikost balení | Rozměry 56*22*58 cm |
| Balíček | 1ks/ctn |
| N.W. | 6,0 kg |
| G.W. | 7,0 kg |
| Načítání QTY | 880ks/40HQ |
| Materiál | Tkanina |
| Zvedací a nastavitelný mechanismus | |
| 120mm plynový vlek třídy 2 | |
| Chromová základna | |
| Nylonové kolečko | |
| Velikost produktu | 47*52*92-112 cm |
| Velikost balení | Rozměry 56*22*58 cm |
| Balíček | 1ks/ctn |
| N.W. | 6,0 kg |
| G.W. | 7,0 kg |
| Načítání QTY | 880ks/40HQ |
| Materiál | PU PVC |
| PP loketní opěrka | |
| Zamykací-sklopný mechanismus | |
| 100mm plynový vlek třídy 2 | |
| 300 mm chromová základna | |
| 50mm nylonové kolečko | |
| Velikost produktu | 57*63*98,5-108cm |
| Velikost balení | Rozměry 61*28*56 cm |
| Balíček | 1ks/ctn |
| N.W. | 12,3 kg |
| G.W. | 13,5 kg |
| Načítání QTY | 696ks/40HQ |
| Materiály | Síťovina |
| PP sklopná loketní opěrka | |
| Mechanismus úkolů | |
| 80mm plynový vlek třídy 2 | |
| 300 mm nylonová základna | |
| 50mm nylonové kolečko | |
| Velikost produktu | 57*59*89-97cm |
| Velikost balení | Rozměry 55*27*52 cm |
| Balíček | 1ks/ctn |
| N.W. | 8,0 kg |
| G.W. | 9,2 kg |
| Načítání QTY | 840ks/40HQ |
| Materiály | Síťovina PU |
| Chromová loketní opěrka | |
| Zamykací-sklopný mechanismus | |
| 100mm plynový vlek třídy 2 | |
| Chromová základna | |
| Nylonové kolečko | |
| Velikost produktu | 66*64*112-122cm |
| Velikost balení | Rozměry 77*24*58 cm |
| Balíček | 1ks/ctn |
| N.W. | 12 kg |
| G.W. | 13,5 kg |
| Načítání QTY | 636ks/40HQ |
Příběh značky GUYOU
Nejnovější aktualizace
Poskytovat vám nejnovější zprávy o podnikání a průmyslu
Znalosti oboru
V dnešním uspěchaném pracovním prostředí je vysoce kvalitní Task Chair nejen klíčem ke zlepšení efektivity práce, ale také nepostradatelnou součástí zajištění zdraví a pohodlí zaměstnanců. Společnost Anji Guyou Furniture Co., Ltd jako lídr v tomto odvětví tomu hluboce rozumí a je odhodlána vytvářet ergonomické, krásné a praktické pracovní židle, které vnesou novou vitalitu a pohodlí do globálních kancelářských prostor.
Task Chair je židle určená pro dlouhodobou práci na počítači, jednání na poradách nebo soustředěné úkoly. Liší se od tradičních kancelářských židlí a věnuje větší pozornost podpoře zad, krku a paží uživatele, aby se snížila únava a potenciální zdravotní problémy způsobené dlouhodobým sezením, jako je výhřez bederní ploténky a cervikální spondylóza. Vynikající Task Chair lze upravit podle osobního tvaru těla, sedacích návyků a pracovních potřeb, aby si každý uživatel mohl užít osobní a pohodlný zážitek.
Anji Guyou Furniture Co., Ltd., jako přední čínský dodavatel továren na zakázkové konferenční židle a konferenčních židlí pro hosty, také prokázala mimořádnou sílu v oblasti křesel Task Chair díky své hluboké průmyslové akumulaci a inovačním schopnostem. Společnost má zkušený a kvalifikovaný výrobní tým. Jsou nejen zběhlí v aplikaci a zpracování různých materiálů, ale mají také dobrý přehled o poptávce na trhu a dokážou neustále uvádět na trh nové produkty, které odpovídají trendu doby a pojetí zdraví.
Pokud jde o kontrolu kvality, Anji Guyou přísně implementuje systém řízení 6S, od nákupu surovin, výrobního procesu až po kontrolu hotových výrobků, každý odkaz usiluje o dokonalost. Tato extrémní snaha o detaily zajišťuje, že každá Task Chair obstojí ve zkoušce času a přinese uživatelům dlouhotrvající a trvanlivé používání.
Za účelem dalšího ověření vynikající kvality produktů Anji Guyou navázal dlouhodobé kooperativní vztahy se světově uznávanými testovacími a certifikačními agenturami SGS, TUV a Bureau Veritas. Tyto agentury jsou známé svou autoritou a nestranností. Prostřednictvím přísného testování a hodnocení poskytují Task Chair Anji Guyou certifikaci, která splňuje mezinárodní standardy, což dokazuje její vynikající výkon v oblasti bezpečnosti, odolnosti, ochrany životního prostředí a dalších aspektů. Není to jen vysoké uznání kvality produktů Anji Guyou, ale také nejlepší ztělesnění neustálého úsilí společnosti o dokonalost a odvahy inovovat.
Ve snaze o efektivitu a zdraví v moderním kancelářském prostředí je vysoce kvalitní Task Chair bezpochyby tím nejlepším partnerem pro každého pracujícího člověka. Společnost Anji Guyou Furniture Co., Ltd vede nový trend v odvětví Task Chair se svými profesionálními výrobními schopnostmi, vynikající kvalitou produktů a flexibilními službami přizpůsobení. V budoucnu bude Anji Guyou i nadále zastávat obchodní filozofii „zaměřená na lidi, kvalita na prvním místě“, pokračovat v inovacích a prorazit a poskytovat globálním uživatelům pohodlnější, zdravější a efektivnější kancelářský zážitek.