Kategorie produktu
| Materiál | Třídveřová skříň |
| Deska z masivního dřeva s MDF povrchem a obložením z pravého ratanu | |
| 3-úrovňová nastavitelná přihrádka | |
| Dřevěná noha s nastavitelným skluzem | |
| Velikost produktu | Rozměr 120*40*80 cm |
| Velikost balení | 131*44*18cm |
| Balíček | 1ks/ctn |
| N.W./G.W. | 22,1 kg/25,2 kg |
| Načítání QTY | 630ks/40'HQ |
| Materiál | Třídveřová skříň |
| Deska z masivního dřeva s MDF povrchem a obložením z pravého ratanu | |
| 3-úrovňová nastavitelná přihrádka | |
| Dřevěná noha s nastavitelným skluzem | |
| Velikost produktu | Rozměr 120*40*80 cm |
| Velikost balení | 131*44*18cm |
| Balíček | 1ks/ctn |
| N.W./G.W. | 22,1 kg/25,2 kg |
| Načítání QTY | 630ks/40'HQ |
| Materiál | Dvoudveřová skříň |
| Deska z masivního dřeva s MDF povrchem a obložením z pravého ratanu | |
| Dřevěná noha s nastavitelným skluzem | |
| Velikost produktu | Rozměr 90*40*88 cm |
| Velikost balení | Rozměry 94*46*18 cm |
| Balíček | 1ks/ctn |
| N.W./G.W. | 18,5 kg/19,75 kg |
| Načítání QTY | 868ks/40'HQ |
| Materiál | Dvoudveřová skříň |
| Deska z masivního dřeva s MDF povrchem a obložením z pravého ratanu | |
| Dřevěná noha s nastavitelným skluzem | |
| Velikost produktu | Rozměr 90*40*88 cm |
| Velikost balení | Rozměry 94*46*18 cm |
| Balíček | 1ks/ctn |
| N.W./G.W. | 18,5 kg/19,75 kg |
| Načítání QTY | 868ks/40'HQ |
1. PVC
2.3D loketní opěrka - výškově nastavitelná, přední a zadní nastavitelná a rotace
3. Blokovací-sklopný mechanismus
Plynový zdvih 4.100 mm třídy 3
5.350 mm lakovací kovová základna
6,60 mm černé PU kolečko
7. S polštářem na krk a polštářem kolem pasu
8. Opěradlo z pěny vytvrzované za studena s vysokou hustotou
Kovový rám 9,1,5 mm
10,180 stupně naklonění
1. PVC
2. PP nastavitelná loketní opěrka
3. Mechanismus naklápění
4. Plynový vlek 100mm třídy 3
5. 320mm nylonová základna
6. 50mm PU barevná kolečka
7. S polštářem na krk a polštářem kolem pasu
8. Karton: 250 liber $ $
| Materiál | PU PVC |
| Lakovací sklopná loketní opěrka | |
| Zamykací-sklopný mechanismus | |
| 100mm plynový vlek třídy 2 | |
| 350 lakovací nylonová základna | |
| 50mm nylon casto | |
| Velikost produktu | 54*71*111-121cm |
| Velikost balení | Rozměry 75*33*65 cm |
| Balíček | 1ks/ctn |
| N.W. | 15,0 kg |
| G.W. | 16,4 kg |
| Načítání QTY | 420ks/40HQ |
| Materiál | PU PVC |
| Lakovaná loketní opěrka | |
| Zamykací-sklopný mechanismus | |
| 100mm plynový vlek třídy 2 | |
| Chromová základna | |
| Nylonové kolečko | |
| Velikost produktu | 70*60*110-120cm |
| Velikost balení | 81*32*59 cm |
| Balíček | 1ks/ctn |
| N.W. | 14,5 kg |
| G.W. | 16,5 kg |
| Načítání QTY | 418ks/40HQ |
| Materiál | Síťovina |
| 3D loketní opěrka | |
| 2-úrovňový blokovací-sklopný mechanismus | |
| 80mm plynový vlek třídy 3 | |
| 350mm lakovací základna | |
| 50mm PU kolečko | |
| S opěrkou hlavy | |
| Velikost produktu | 66*60*120-128cm |
| Velikost balení | 67*36*65 cm |
| Balíček | 1ks/ctn |
| N.W. | 17,0 kg |
| G.W. | 19,0 kg |
| Načítání QTY | 420ks/40HQ |
| | Síťovina |
| PP loketní opěrka | |
| Zamykací-sklopný mechanismus | |
| 100mm plynový vlek třídy 2 | |
| Chromová základna | |
| Nylonové kolečko | |
| Velikost produktu | 58*57*112-122cm |
| Velikost balení | 57,5*30*55cm |
| Balíček | 1ks/ctn |
| N.W. | 11,5 kg |
| G.W. | 13,0 kg |
| Načítání QTY | 692ks/40HQ |
| Materiál | PU |
| 1,5 cm překližka | |
| Zamykací-sklopný mechanismus | |
| 60mm plynový vlek třídy 2 | |
| 350 malířský základ | |
| 50mm PU kolečko | |
| Velikost produktu | 61*63,5*80-90cm |
| Velikost balení | 63*39,5*51cm |
| Balíček | 1ks/ctn |
| N.W. | 13,5 kg |
| G.W. | 15,0 kg |
| Načítání QTY | 525ks/40HQ |
Příběh značky GUYOU
Nejnovější aktualizace
Poskytovat vám nejnovější zprávy o podnikání a průmyslu
Znalosti oboru
Výběr materiálu nosné konstrukce
Pětihvězdičkový základ: Naše ergonomická židle používá jako hlavní materiál pětihvězdičkové základny vysokopevnostní hliníkovou slitinu. Hliníková slitina je proslulá svou nízkou hmotností, vysokou pevností, odolností proti korozi, únavou a dalšími vlastnostmi, které dokážou zajistit, že židle zůstane stabilní a nebude se třást ani po dlouhodobém používání. Pětihvězdičkové nohy z hliníkové slitiny navíc prošly procesy přesného lití a broušení a povrch je hladký a bez otřepů, což je krásné a bezpečné.
Pneumatická tyč: Pneumatická tyč je základní součástí funkce zvedání židle. Striktně vybíráme vysoce kvalitní pneumatické tyče, které prošly mezinárodní bezpečnostní certifikací, jako jsou pneumatické tyče úrovně 4 nebo vyšší, které splňují testovací standardy autoritativních organizací, jako jsou SGS, TUV nebo Bureau Veritas. Tyto pneumatické tyče mají nejen vyšší nosnost, ale také vynikající odolnost a stabilitu, která dokáže zajistit stabilitu židle během procesu zvedání a účinně se vyhnout bezpečnostním rizikům.
Opatření k zajištění stability a bezpečnosti
Přísný výběr materiálů a testování: Dlouhodobě spolupracujeme se světově uznávanými zkušebními institucemi, jako jsou SGS, TUV a Bureau Veritas, abychom prováděli přísné prověřování a testování všech klíčových materiálů, abychom zajistili, že kvalita materiálu splňuje mezinárodní bezpečnostní normy.
Přesný výrobní proces: Během výrobního procesu komponentů, jako jsou pětihvězdičkové nohy a vzduchové tlakové tyče, se používají pokročilé přesné výrobní procesy k zajištění rozměrové přesnosti a přesnosti montáže každého komponentu, čímž se zlepšuje celková stabilita židle.
Systém řízení 6S: Naše továrna zavádí přísný systém řízení 6S, jmenovitě třídění, rektifikaci, zametání, čištění, gramotnost a bezpečnost, abychom zajistili čisté a uspořádané výrobní prostředí, snížili nežádoucí faktory ve výrobním procesu a dále zlepšili kvalitu produktů.
Více bezpečnostních provedení: Pneumatická tyč je vybavena ocelovým plechem odolným proti výbuchu a pojistkou proti přetížení. Když je vnitřní tlak pneumatické tyče abnormální nebo překračuje jmenovitou nosnost, může se automaticky uzamknout a zabránit explozi, což poskytuje uživatelům další bezpečnostní ochranu.
Pravidelná údržba a kontrola: Doporučujeme uživatelům, aby pravidelně kontrolovali a udržovali křeslo, jako je kontrola, zda nedochází k úniku tlakové tyče vzduchu, zda nejsou uvolněné pětihvězdičkové nohy atd., a poskytujeme profesionální pokyny pro údržbu, aby bylo křeslo během používání vždy v nejlepším stavu.
Naše ergonomické kancelářské herní židle pro volný čas sledují vysokou kvalitu a bezpečnost při výběru materiálů nosné konstrukce a osvojují si přísný výběr materiálů, přesné výrobní procesy, systémy řízení 6S a několik bezpečnostních designů, aby bylo zajištěno, že židle jsou stabilní a bezpečné. Poskytněte uživatelům pohodlné a spolehlivé prostředí.