Kategorie produktu
| Materiál | PU |
| 1,2 cm překližka | |
| Mechanismus úkolů | |
| 330 lakování gaslift | |
| 385mm lakovací základna | |
| Velikost produktu | 47*49*92-114 cm |
| Velikost balení | Rozměry 58*54*49 cm |
| Balíček | 2ks/ctn |
| N.W. | 8,4 kg * 2 ks |
| G.W. | 18,0 kg |
| Načítání QTY | 880ks/40HQ |
| Materiál | PU |
| 1,2 cm překližka | |
| Mechanismus úkolů | |
| 330 lakování gaslift | |
| 385mm lakovací základna | |
| Velikost produktu | 47*49*92-114 cm |
| Velikost balení | Rozměry 58*54*49 cm |
| Balíček | 2ks/ctn |
| N.W. | 8,4 kg * 2 ks |
| G.W. | 18,0 kg |
| Načítání QTY | 880ks/40HQ |
| Materiál | PU |
| Mechanismus úkolů | |
| 160mm plynový vlek třídy 2 | |
| 260mm chromová základna | |
| Nylonové kolečko | |
| Velikost produktu | 43*47*85-99cm |
| Velikost balení | Rozměry 48*20*48 cm |
| Balíček | 1ks/ctn |
| N.W. | 5,0 kg |
| G.W. | 6,0 kg |
| Načítání QTY | 1400ks/40HQ |
| Materiál | PU |
| Mechanismus úkolů | |
| 160mm plynový vlek třídy 2 | |
| 260mm chromová základna | |
| Nylonové kolečko | |
| Velikost produktu | 43*47*85-99cm |
| Velikost balení | Rozměry 48*20*48 cm |
| Balíček | 1ks/ctn |
| N.W. | 5,0 kg |
| G.W. | 6,0 kg |
| Načítání QTY | 1400ks/40HQ |
| Materiál | PU |
| Mechanismus úkolů | |
| 160mm plynový vlek třídy 2 | |
| 260mm chromová základna | |
| Nylonové kolečko | |
| Velikost produktu | 43*47*85-99cm |
| Velikost balení | Rozměry 48*20*48 cm |
| Balíček | 1ks/ctn |
| N.W. | 5,0 kg |
| G.W. | 6,0 kg |
| Načítání QTY | 1400ks/40HQ |
| Materiál | PU |
| Zvedací mechanismus | |
| S podnožkou | |
| plynový vlek 330 třídy 2 | |
| 320 mm nylonová základna | |
| Nylonový kluzák | |
| Velikost produktu | 47*61*111-133cm |
| Velikost balení | 62*37*59 cm |
| Balíček | 1ks/ctn |
| N.W. | 11 kg |
| G.W. | 13 kg |
| Načítání QTY | 480ks/40HQ |
| Materiál | PU |
| 1,2 cm překližka | |
| Mechanismus úkolů | |
| 140mm plynový vlek třídy 2 | |
| 260mm chromová základna | |
| 50mm PU kolečko | |
| Velikost produktu | 35*35*45-58cm |
| Velikost balení | Rozměry 48*16*46 cm |
| Balíček | 1ks/ctn |
| N.W. | 4,0 kg |
| G.W. | 5,0 kg |
| Načítání QTY | 1880ks/40HQ |
| Materiál | PU |
| 1,2 cm překližka | |
| Mechanismus úkolů | |
| 140mm plynový vlek třídy 2 | |
| 260mm chromová základna | |
| 50mm PU kolečko | |
| Velikost produktu | 35*35*49-62cm |
| Velikost balení | Rozměry 48*16*46 cm |
| Balíček | 1ks/ctn |
| N.W. | 4,0 kg |
| G.W. | 5,0 kg |
| Načítání QTY | 1880ks/40HQ |
| Materiál | Síťovina |
| 2-úrovňový blokovací-sklopný mechanismus | |
| Výškově nastavitelná loketní opěrka | |
| 80mm plynový vlek třídy 2 | |
| 320mm chromová základna | |
| 50mm PU kolečko | |
| S opěrkou hlavy a bederní opěrkou | |
| Velikost produktu | 62*54*119-127cm |
| Velikost balení | Rozměry 73*33*59 cm |
| Balíček | 1ks/ctn |
| N.W. | 15,0 kg |
| G.W. | 16,8 kg |
| Načítání QTY | 469ks/40HQ |
| Materiál | Síťovina |
| PP loketní opěrka | |
| Zamykací-sklopný mechanismus | |
| 100mm plynový vlek třídy 2 | |
| Nylonová základna | |
| Nylonové kolečko | |
| Velikost produktu | 60*63*91-101 cm |
| Velikost balení | Rozměry 53*30*51 cm |
| Balíček | 1ks/ctn |
| N.W. | 6,5 kg |
| G.W. | 8 kg |
| Načítání QTY | 826ks/40HQ |
| Materiál | Síťovina |
| PP loketní opěrka | |
| Zamykací-sklopný mechanismus | |
| 100mm plynový vlek třídy 2 | |
| Nylonová základna | |
| Nylonové kolečko | |
| Velikost produktu | 60*63*91-101 cm |
| Velikost balení | Rozměry 53*30*51 cm |
| Balíček | 1ks/ctn |
| N.W. | 6,5 kg |
| G.W. | 8 kg |
| Načítání QTY | 826ks/40HQ |
| Materiál | Síťovina |
| PP loketní opěrka | |
| Zamykací-sklopný mechanismus | |
| 100mm plynový vlek třídy 2 | |
| 320 mm nylonová základna | |
| 50mm PU kolečko | |
| Velikost produktu | 59*55*90-100cm |
| Velikost balení | 64*28,5*59cm |
| Balíček | 1ks/ctn |
| N.W. | 9,0 kg |
| G.W. | 10,3 kg |
| Načítání QTY | 648ks/40HQ |
| Materiál | Síťovina |
| Černá PP loketní opěrka | |
| Zamykací-sklopný mechanismus | |
| 100mm plynový vlek třídy 2 | |
| 320 mm nylonová základna | |
| 50mm PU kolečko | |
| Velikost produktu | 55*56*92,5-102,5cm |
| Velikost balení | 64*28,8*59,5cm |
| Balíček | 1ks/ctn |
| N.W. | 9,4 kg |
| G.W. | 10,7 kg |
| Načítání QTY | 648ks/40HQ |
| Materiál | Síťovina |
| Černá PP loketní opěrka | |
| Zamykací-sklopný mechanismus | |
| 100mm plynový vlek třídy 2 | |
| 320 mm nylonová základna | |
| 50mm PU kolečko | |
| Velikost produktu | 55*56*92,5-102,5cm |
| Velikost balení | 64*28,8*59,5cm |
| Balíček | 1ks/ctn |
| N.W. | 9,4 kg |
| G.W. | 10,7 kg |
| Načítání QTY | 648ks/40HQ |
| Materiál | Síťovina |
| PP loketní opěrka | |
| Zamykací-sklopný mechanismus | |
| 100mm plynový vlek třídy 2 | |
| Nylonová základna | |
| Nylonové kolečko | |
| Velikost produktu | 54*61*93-101 cm |
| Velikost balení | Rozměr 60*30*59 cm |
| Balíček | 1ks/ctn |
| N.W. | 10,5 kg |
| G.W. | 11,5 kg |
| Načítání QTY | 560ks/40HQ |
| Materiál | Síťovina |
| PP polstrovaná sklopná loketní opěrka | |
| Zamykací-sklopný mechanismus | |
| 100mm plynový vlek třídy 2 | |
| 320 mm nylonová základna | |
| 50mm PU kolečko | |
| Velikost produktu | 60*56*100,5-110,5cm |
| Velikost balení | 68*28,8*59cm |
| Balíček | 1ks/ctn |
| N.W. | 10,2 kg |
| G.W. | 11,5 kg |
| Načítání QTY | 600ks/40HQ |
| Materiál | PU |
| Područka s kovovým rámem | |
| Zamykací-sklopný mechanismus | |
| 100mm plynový vlek třídy 2 | |
| Kovová základna 320 mm zlatá prášková barva | |
| 50mm PU kolečko | |
| Velikost produktu | 60,5*65*93,5-101,5cm |
| Velikost balení | Rozměr 64*40*60 cm |
| Balíček | 1ks/ctn |
| N.W. | 15,0 kg |
| G.W. | 16,5 kg |
| Načítání QTY | 429ks/40HQ |
| Materiál | PU PVC |
| Chromová loketní opěrka | |
| Velký uzamykací a naklápěcí mechanismus | |
| 80mm plynový vlek třídy 2 | |
| 350 mm hliníková základna | |
| 50mm PU kolečko | |
| Velikost produktu | 63*73*118-127cm |
| Velikost balení | 84,5*35*65cm |
| Balíček | 1ks/ctn |
| N.W. | 19,80 kg |
| G.W. | 21,80 kg |
| Načítání QTY | 356ks/40HQ |
Příběh značky GUYOU
Nejnovější aktualizace
Poskytovat vám nejnovější zprávy o podnikání a průmyslu
Znalosti oboru
Výběr materiálu nosné konstrukce
Pětihvězdičkový základ: Naše ergonomická židle používá jako hlavní materiál pětihvězdičkové základny vysokopevnostní hliníkovou slitinu. Hliníková slitina je proslulá svou nízkou hmotností, vysokou pevností, odolností proti korozi, únavou a dalšími vlastnostmi, které dokážou zajistit, že židle zůstane stabilní a nebude se třást ani po dlouhodobém používání. Pětihvězdičkové nohy z hliníkové slitiny navíc prošly procesy přesného lití a broušení a povrch je hladký a bez otřepů, což je krásné a bezpečné.
Pneumatická tyč: Pneumatická tyč je základní součástí funkce zvedání židle. Striktně vybíráme vysoce kvalitní pneumatické tyče, které prošly mezinárodní bezpečnostní certifikací, jako jsou pneumatické tyče úrovně 4 nebo vyšší, které splňují testovací standardy autoritativních organizací, jako jsou SGS, TUV nebo Bureau Veritas. Tyto pneumatické tyče mají nejen vyšší nosnost, ale také vynikající odolnost a stabilitu, která dokáže zajistit stabilitu židle během procesu zvedání a účinně se vyhnout bezpečnostním rizikům.
Opatření k zajištění stability a bezpečnosti
Přísný výběr materiálů a testování: Dlouhodobě spolupracujeme se světově uznávanými zkušebními institucemi, jako jsou SGS, TUV a Bureau Veritas, abychom prováděli přísné prověřování a testování všech klíčových materiálů, abychom zajistili, že kvalita materiálu splňuje mezinárodní bezpečnostní normy.
Přesný výrobní proces: Během výrobního procesu komponentů, jako jsou pětihvězdičkové nohy a vzduchové tlakové tyče, se používají pokročilé přesné výrobní procesy k zajištění rozměrové přesnosti a přesnosti montáže každého komponentu, čímž se zlepšuje celková stabilita židle.
Systém řízení 6S: Naše továrna zavádí přísný systém řízení 6S, jmenovitě třídění, rektifikaci, zametání, čištění, gramotnost a bezpečnost, abychom zajistili čisté a uspořádané výrobní prostředí, snížili nežádoucí faktory ve výrobním procesu a dále zlepšili kvalitu produktů.
Více bezpečnostních provedení: Pneumatická tyč je vybavena ocelovým plechem odolným proti výbuchu a pojistkou proti přetížení. Když je vnitřní tlak pneumatické tyče abnormální nebo překračuje jmenovitou nosnost, může se automaticky uzamknout a zabránit explozi, což poskytuje uživatelům další bezpečnostní ochranu.
Pravidelná údržba a kontrola: Doporučujeme uživatelům, aby pravidelně kontrolovali a udržovali křeslo, jako je kontrola, zda nedochází k úniku tlakové tyče vzduchu, zda nejsou uvolněné pětihvězdičkové nohy atd., a poskytujeme profesionální pokyny pro údržbu, aby bylo křeslo během používání vždy v nejlepším stavu.
Naše ergonomické kancelářské herní židle pro volný čas sledují vysokou kvalitu a bezpečnost při výběru materiálů nosné konstrukce a osvojují si přísný výběr materiálů, přesné výrobní procesy, systémy řízení 6S a několik bezpečnostních designů, aby bylo zajištěno, že židle jsou stabilní a bezpečné. Poskytněte uživatelům pohodlné a spolehlivé prostředí.