Kategorie produktu
| Materiál | PU PVC |
| Chromovaná loketní opěrka | |
| Zamykací-sklopný mechanismus | |
| 100mm plynový vlek třídy 2 | |
| Chromová základna | |
| Nylonové kolečko | |
| Velikost produktu | 50*52*110-120cm |
| Velikost balení | Rozměry 79*32*59 cm |
| Balíček | 1ks/ctn |
| N.W. | 14,5 kg |
| G.W. | 16,5 kg |
| Načítání QTY | 533ks/40HQ |
| Materiál | PU PVC |
| PP loketní opěrka | |
| Zamykací-sklopný mechanismus | |
| 100mm plynový vlek třídy 2 | |
| 320 mm nylonová základna | |
| Nylonové kolečko | |
| Velikost produktu | 63*63*107-117cm |
| Velikost balení | 72*28,8*59cm |
| Balíček | 1ks/ctn |
| N.W. | 13,5 kg |
| G.W. | 15,0 kg |
| Načítání QTY | 580ks/40HQ |
| Materiál | PU PVC |
| Chromovaná loketní opěrka | |
| Žabí mechanismus | |
| 60mm plynový vlek třídy 2 | |
| 350mm chromová základna | |
| Nylonové kolečko | |
| Velikost balení | 83*32,5*65cm |
| Balíček | 1ks/ctn |
| N.W. | 17,3 kg |
| G.W. | 19,3 kg |
| Načítání QTY | 392 ks / 40 HQ $ $ |
| Materiál | PU PVC |
| Lakovaná loketní opěrka | |
| Zamykací-sklopný mechanismus | |
| 100mm plynový vlek třídy 2 | |
| 350 chromová základna | |
| 50mm nylonové kolečko | |
| Velikost produktu | 69*71*120-130cm |
| Velikost balení | Rozměry 88*34*65 cm |
| Balíček | 1ks/ctn |
| N.W. | 17,0 kg |
| G.W. | 18,5 kg |
| Načítání QTY | 344ks/40HQ |
| Materiál | PU PVC |
| Lakovaná loketní opěrka | |
| Zamykací-sklopný mechanismus | |
| 80mm plynový vlek třídy 2 | |
| Malířský základ | |
| Nylonové kolečko | |
| Velikost produktu | 62*73*108-116cm |
| Velikost balení | Rozměr 80*34*65 cm |
| Balíček | 1ks/ctn |
| N.W. | 16,5 kg |
| G.W. | 18 kg |
| Načítání QTY | 386ks/40HQ |
| Materiál | PU PVC |
| Chromovaná loketní opěrka | |
| Zamykací-sklopný mechanismus | |
| 100mm plynový vlek třídy 2 | |
| 350mm chromová základna | |
| Nylonové kolečko | |
| Velikost produktu | 64*77*115-125cm |
| Velikost balení | 88*35*65 cm |
| Balíček | 1ks/ctn |
| N.W. | 18,4 kg |
| G.W. | 20,4 kg |
| Načítání QTY | 344ks/40HQ |
| Materiál | PU PVC |
| PU nastavitelná loketní opěrka | |
| Zamykací-sklopný mechanismus | |
| 60mm plynový vlek třídy 2 | |
| 350mm lakovací kovová základna | |
| Nylonové kolečko | |
| Velikost produktu | 68*68*112-118cm |
| Velikost balení | Rozměry 82*34*65 cm |
| Balíček | 1ks/ctn |
| N.W. | 20,2 kg |
| G.W. | 22,2 kg |
| Načítání QTY | 384ks/40HQ |
| Materiál | Síťovina |
| PP loketní opěrka | |
| Zamykací-sklopný mechanismus | |
| 80mm plynový vlek třídy 2 | |
| 350 nylonová základna | |
| 50mm nylonové kolečko | |
| Velikost produktu | 70*64*122-130cm |
| Velikost balení | 72*32,8*65cm |
| Balíček | 1ks/ctn |
| N.W. | 13,7 kg |
| G.W. | 15,5 kg |
| Načítání QTY | 448ks/40HQ |
| Materiál | Tkanina |
| Zvedací a nastavitelný mechanismus | |
| 120mm plynový vlek třídy 2 | |
| Chromová základna | |
| Nylonové kolečko | |
| Velikost produktu | 47*52*92-112 cm |
| Velikost balení | Rozměry 56*22*58 cm |
| Balíček | 1ks/ctn |
| N.W. | 6,0 kg |
| G.W. | 7,0 kg |
| Načítání QTY | 880ks/40HQ |
| Materiál | Tkanina |
| Zvedací a nastavitelný mechanismus | |
| 120mm plynový vlek třídy 2 | |
| Chromová základna | |
| Nylonové kolečko | |
| Velikost produktu | 47*52*92-112 cm |
| Velikost balení | Rozměry 56*22*58 cm |
| Balíček | 1ks/ctn |
| N.W. | 6,0 kg |
| G.W. | 7,0 kg |
| Načítání QTY | 880ks/40HQ |
| Materiál | PU PVC |
| PP loketní opěrka | |
| Zamykací-sklopný mechanismus | |
| 100mm plynový vlek třídy 2 | |
| 300 mm chromová základna | |
| 50mm nylonové kolečko | |
| Velikost produktu | 57*63*98,5-108cm |
| Velikost balení | Rozměry 61*28*56 cm |
| Balíček | 1ks/ctn |
| N.W. | 12,3 kg |
| G.W. | 13,5 kg |
| Načítání QTY | 696ks/40HQ |
| Materiál | PU |
| Mechanismus úkolů | |
| 100mm plynový vlek třídy 2 | |
| 280 mm chromová základna | |
| Chromová skluzavka | |
| Velikost produktu | 58*55,5*78,5-87,5cm |
| Velikost balení | Rozměry 55*53*53 cm |
| Balíček | 2ks/ctn |
| N.W. | 9,0 kg * 2 ks |
| G.W. | 19,5 kg |
| Načítání QTY | 880ks/40HQ |
Příběh značky GUYOU
Nejnovější aktualizace
Poskytovat vám nejnovější zprávy o podnikání a průmyslu
Znalosti oboru
Výběr materiálu nosné konstrukce
Pětihvězdičkový základ: Naše ergonomická židle používá jako hlavní materiál pětihvězdičkové základny vysokopevnostní hliníkovou slitinu. Hliníková slitina je proslulá svou nízkou hmotností, vysokou pevností, odolností proti korozi, únavou a dalšími vlastnostmi, které dokážou zajistit, že židle zůstane stabilní a nebude se třást ani po dlouhodobém používání. Pětihvězdičkové nohy z hliníkové slitiny navíc prošly procesy přesného lití a broušení a povrch je hladký a bez otřepů, což je krásné a bezpečné.
Pneumatická tyč: Pneumatická tyč je základní součástí funkce zvedání židle. Striktně vybíráme vysoce kvalitní pneumatické tyče, které prošly mezinárodní bezpečnostní certifikací, jako jsou pneumatické tyče úrovně 4 nebo vyšší, které splňují testovací standardy autoritativních organizací, jako jsou SGS, TUV nebo Bureau Veritas. Tyto pneumatické tyče mají nejen vyšší nosnost, ale také vynikající odolnost a stabilitu, která dokáže zajistit stabilitu židle během procesu zvedání a účinně se vyhnout bezpečnostním rizikům.
Opatření k zajištění stability a bezpečnosti
Přísný výběr materiálů a testování: Dlouhodobě spolupracujeme se světově uznávanými zkušebními institucemi, jako jsou SGS, TUV a Bureau Veritas, abychom prováděli přísné prověřování a testování všech klíčových materiálů, abychom zajistili, že kvalita materiálu splňuje mezinárodní bezpečnostní normy.
Přesný výrobní proces: Během výrobního procesu komponentů, jako jsou pětihvězdičkové nohy a vzduchové tlakové tyče, se používají pokročilé přesné výrobní procesy k zajištění rozměrové přesnosti a přesnosti montáže každého komponentu, čímž se zlepšuje celková stabilita židle.
Systém řízení 6S: Naše továrna zavádí přísný systém řízení 6S, jmenovitě třídění, rektifikaci, zametání, čištění, gramotnost a bezpečnost, abychom zajistili čisté a uspořádané výrobní prostředí, snížili nežádoucí faktory ve výrobním procesu a dále zlepšili kvalitu produktů.
Více bezpečnostních provedení: Pneumatická tyč je vybavena ocelovým plechem odolným proti výbuchu a pojistkou proti přetížení. Když je vnitřní tlak pneumatické tyče abnormální nebo překračuje jmenovitou nosnost, může se automaticky uzamknout a zabránit explozi, což poskytuje uživatelům další bezpečnostní ochranu.
Pravidelná údržba a kontrola: Doporučujeme uživatelům, aby pravidelně kontrolovali a udržovali křeslo, jako je kontrola, zda nedochází k úniku tlakové tyče vzduchu, zda nejsou uvolněné pětihvězdičkové nohy atd., a poskytujeme profesionální pokyny pro údržbu, aby bylo křeslo během používání vždy v nejlepším stavu.
Naše ergonomické kancelářské herní židle pro volný čas sledují vysokou kvalitu a bezpečnost při výběru materiálů nosné konstrukce a osvojují si přísný výběr materiálů, přesné výrobní procesy, systémy řízení 6S a několik bezpečnostních designů, aby bylo zajištěno, že židle jsou stabilní a bezpečné. Poskytněte uživatelům pohodlné a spolehlivé prostředí.