Kategorie produktu
1. PVC
2. PP nastavitelná loketní opěrka
3. Mechanismus naklápění
4. Plynový vlek 100mm třídy 3
5. 320mm nylonová základna
6. 50mm PU barevná kolečka
7. S polštářem na krk a polštářem kolem pasu
8. Karton: 250 liber $ $
1. PVC
2. PP nastavitelná loketní opěrka
3. Mechanismus naklápění
4. Plynový vlek 100mm třídy 3
5. 320mm nylonová základna
6. 50mm PU barevná kolečka
7. S polštářem na krk a polštářem kolem pasu
8. Karton: 250 liber
9. S podnožkou
1. PVC
2. PP nastavitelná loketní opěrka
3. Mechanismus naklápění
4. Plynový vlek 100mm třídy 3
5. 320mm nylonová základna
6. 50mm PU barevná kolečka
7. S polštářem na krk a polštářem kolem pasu
8. Karton: 250 liber
9 .S podnožkou
10 .S RGB světlem
1. PVC kůže
2. PP nastavitelná loketní opěrka
3. Mechanismus naklápění
4. Plynový vlek 100mm třídy 2
5. 320mm nylonová základna
6. 50mm PU barevná kolečka
7. S polštářem na krk a polštářem do pasu $ $
| Materiály | PU PVC |
| PP loketní opěrka | |
| Zamykací-sklopný mechanismus | |
| 100mm plynový vlek třídy 2 | |
| 320 mm nylonová základna | |
| Nylonové kolečko | |
| Velikost produktu | 60*61*93-103cm |
| Velikost balení | Rozměr 63*30*60 cm |
| Balíček | 1ks/ctn |
| N.W. | 12,6 kg |
| G.W. | 14,1 kg |
| Načítání QTY | 528ks/40HQ |
| Materiály | PU PVC |
| Lakovaná loketní opěrka | |
| Zamykací-sklopný mechanismus | |
| 100mm plynový vlek třídy 2 | |
| Malířský základ | |
| Nylonové kolečko | |
| Velikost produktu | 65*77*107-117cm |
| Velikost balení | 72*34,5*65cm |
| Balíček | 1ks/ctn |
| N.W. | 16,5 kg |
| G.W. | 18 kg |
| Načítání QTY | 408ks/40HQ |
| Materiály | PU PVC |
| Lakovaná loketní opěrka | |
| Zamykací-sklopný mechanismus | |
| 100mm plynový vlek třídy 2 | |
| Malířský základ | |
| Nylonové kolečko | |
| Velikost produktu | 65*77*107-117cm |
| Velikost balení | 72*34,5*65cm |
| Balíček | 1ks/ctn |
| N.W. | 16,5 kg |
| G.W. | 18 kg |
| Načítání QTY | 408ks/40HQ |
| Materiály | PU PVC |
| PP loketní opěrka | |
| Zamykací-sklopný mechanismus | |
| 100mm plynový vlek třídy 2 | |
| 320 mm nylonová základna | |
| 50mm nylonové kolečko | |
| Velikost produktu | 61*69*108-118cm |
| Velikost balení | Rozměry 71*32*59 cm |
| Balíček | 1ks/ctn |
| N.W. | 14,1 kg |
| G.W. | 15,5 kg |
| Načítání QTY | 520ks/40HQ |
| Materiály | PU |
| Chromovaná loketní opěrka | |
| Synchronizační mechanismus | |
| 80mm plynový vlek třídy 2 | |
| 350mm chromová základna | |
| 50mm PU kolečko | |
| Velikost produktu | 63*71*117-125cm |
| Velikost balení | 86,5 * 39 * 65 cm |
| Balíček | 1ks/ctn |
| N.W. | 19,0 kg |
| G.W. | 22,3 kg |
| Načítání QTY | 292 ks / 40 HQ $ $ |
| Materiály | PU |
| Výškově nastavitelná loketní opěrka | |
| Zamykací-sklopný mechanismus | |
| 80mm plynový vlek třídy 2 | |
| 350mm chromová základna | |
| 50mm PU kolečko | |
| S loketní opěrkou | |
| Velikost produktu | 81*76*124-132cm |
| Velikost balení | 92*68*37CM |
| Balíček | 1ks/ctn |
| N.W. | 24,0 kg |
| G.W. | 27 kg |
| Načítání QTY | 301ks/40HQ |
| Materiály | Síťovina |
| PP nastavitelná loketní opěrka | |
| Zamykací-sklopný mechanismus | |
| 100mm plynový vlek třídy 2 | |
| Nylonová základna | |
| Nylonové kolečko | |
| Velikost produktu | 63*54*106-116cm |
| Velikost balení | Rozměry 59*34*65 cm |
| Balíček | 1ks/ctn |
| N.W. | 14,5 kg |
| G.W. | 16 kg |
| Načítání QTY | 512ks/40HQ |
| Materiály | Síťovina |
| PP sklopná loketní opěrka | |
| Mechanismus úkolů | |
| 80mm plynový vlek třídy 2 | |
| 300 mm nylonová základna | |
| 50mm nylonové kolečko | |
| Velikost produktu | 57*59*89-97cm |
| Velikost balení | Rozměry 55*27*52 cm |
| Balíček | 1ks/ctn |
| N.W. | 8,0 kg |
| G.W. | 9,2 kg |
| Načítání QTY | 840ks/40HQ |
| Materiály | Síťovina PU |
| Chromová loketní opěrka | |
| Zamykací-sklopný mechanismus | |
| 100mm plynový vlek třídy 2 | |
| Chromová základna | |
| Nylonové kolečko | |
| Velikost produktu | 66*64*112-122cm |
| Velikost balení | Rozměry 77*24*58 cm |
| Balíček | 1ks/ctn |
| N.W. | 12 kg |
| G.W. | 13,5 kg |
| Načítání QTY | 636ks/40HQ |
| Materiály | PU |
| 1,2 cm překližka | |
| Zamykací-sklopný mechanismus | |
| 140mm plynový vlek třídy 3 | |
| 260mm chromová základna | |
| 50mm PU kolečko | |
| Velikost produktu | 42,5*53,5*81,5-95,5cm |
| Velikost balení | Rozměry 48*37*48 cm |
| Balíček | 1ks/ctn |
| N.W. | 11,0 kg |
| G.W. | 12,5 kg |
| Načítání QTY | 784ks/40HQ |
| Materiály | PU |
| 1,2 cm překližka | |
| Zamykací-sklopný mechanismus | |
| 140mm plynový vlek třídy 3 | |
| 260mm chromová základna | |
| 50mm PU kolečko | |
| Velikost produktu | 42,5*53,5*81,5-95,5cm |
| Velikost balení | Rozměry 48*37*48 cm |
| Balíček | 1ks/ctn |
| N.W. | 11,0 kg |
| G.W. | 12,5 kg |
| Načítání QTY | 784ks/40HQ |
| Materiály | PU |
| 1,2 cm překližka | |
| Zamykací-sklopný mechanismus | |
| 140mm plynový vlek třídy 3 | |
| 260mm chromová základna | |
| 50mm PU kolečko | |
| Velikost produktu | 42,5*53,5*81,5-95,5cm |
| Velikost balení | Rozměry 48*37*48 cm |
| Balíček | 1ks/ctn |
| N.W. | 11,0 kg |
| G.W. | 12,5 kg |
| Načítání QTY | 784ks/40HQ |
Příběh značky GUYOU
Nejnovější aktualizace
Poskytovat vám nejnovější zprávy o podnikání a průmyslu
Znalosti oboru
Výběr materiálu nosné konstrukce
Pětihvězdičkový základ: Naše ergonomická židle používá jako hlavní materiál pětihvězdičkové základny vysokopevnostní hliníkovou slitinu. Hliníková slitina je proslulá svou nízkou hmotností, vysokou pevností, odolností proti korozi, únavou a dalšími vlastnostmi, které dokážou zajistit, že židle zůstane stabilní a nebude se třást ani po dlouhodobém používání. Pětihvězdičkové nohy z hliníkové slitiny navíc prošly procesy přesného lití a broušení a povrch je hladký a bez otřepů, což je krásné a bezpečné.
Pneumatická tyč: Pneumatická tyč je základní součástí funkce zvedání židle. Striktně vybíráme vysoce kvalitní pneumatické tyče, které prošly mezinárodní bezpečnostní certifikací, jako jsou pneumatické tyče úrovně 4 nebo vyšší, které splňují testovací standardy autoritativních organizací, jako jsou SGS, TUV nebo Bureau Veritas. Tyto pneumatické tyče mají nejen vyšší nosnost, ale také vynikající odolnost a stabilitu, která dokáže zajistit stabilitu židle během procesu zvedání a účinně se vyhnout bezpečnostním rizikům.
Opatření k zajištění stability a bezpečnosti
Přísný výběr materiálů a testování: Dlouhodobě spolupracujeme se světově uznávanými zkušebními institucemi, jako jsou SGS, TUV a Bureau Veritas, abychom prováděli přísné prověřování a testování všech klíčových materiálů, abychom zajistili, že kvalita materiálu splňuje mezinárodní bezpečnostní normy.
Přesný výrobní proces: Během výrobního procesu komponentů, jako jsou pětihvězdičkové nohy a vzduchové tlakové tyče, se používají pokročilé přesné výrobní procesy k zajištění rozměrové přesnosti a přesnosti montáže každého komponentu, čímž se zlepšuje celková stabilita židle.
Systém řízení 6S: Naše továrna zavádí přísný systém řízení 6S, jmenovitě třídění, rektifikaci, zametání, čištění, gramotnost a bezpečnost, abychom zajistili čisté a uspořádané výrobní prostředí, snížili nežádoucí faktory ve výrobním procesu a dále zlepšili kvalitu produktů.
Více bezpečnostních provedení: Pneumatická tyč je vybavena ocelovým plechem odolným proti výbuchu a pojistkou proti přetížení. Když je vnitřní tlak pneumatické tyče abnormální nebo překračuje jmenovitou nosnost, může se automaticky uzamknout a zabránit explozi, což poskytuje uživatelům další bezpečnostní ochranu.
Pravidelná údržba a kontrola: Doporučujeme uživatelům, aby pravidelně kontrolovali a udržovali křeslo, jako je kontrola, zda nedochází k úniku tlakové tyče vzduchu, zda nejsou uvolněné pětihvězdičkové nohy atd., a poskytujeme profesionální pokyny pro údržbu, aby bylo křeslo během používání vždy v nejlepším stavu.
Naše ergonomické kancelářské herní židle pro volný čas sledují vysokou kvalitu a bezpečnost při výběru materiálů nosné konstrukce a osvojují si přísný výběr materiálů, přesné výrobní procesy, systémy řízení 6S a několik bezpečnostních designů, aby bylo zajištěno, že židle jsou stabilní a bezpečné. Poskytněte uživatelům pohodlné a spolehlivé prostředí.