Kategorie produktu
1. PVC
2. PP polstrovaná loketní opěrka
3. Mechanismus naklápění
4. Plynový vlek 100mm třídy 2
5. 320mm nylonová základna
6. 50mm nylonové kolečko
7. S polštářem na krk a polštářem kolem pasu
8. S podnožkou
9. Velikost produktu: 61*51,5*114-124cm
10. Velikost balení: 78*28*59cm
11. Balení:1ks/ctn
12. SZ: 14,6 kg
13. Hmotnost: 16 kg
14. Množství načítání: 533ks/40HQ
1. PVC
2. PU pevná loketní opěrka
3. Blokovací-sklopný mechanismus
4. Plynový vlek 100mm třídy 2
5. 350mm nylonová základna
6. 60mm PU kolečko
7. S polštářem na krk a polštářem kolem pasu
8. Velikost produktu: 67*59,5*124-134cm
9. Velikost balení: 83*65,5*29cm
10. Balení:1ks/ctn
11. N.W.: 16,8 kg
12. G.W.: 18,5 kg
13. Množství načítání: 450ks/40HQ
| Materiál | PU síťovina |
| PP polstrovaná loketní opěrka | |
| Zamykací-sklopný mechanismus | |
| 100mm plynový vlek třídy 3 | |
| Nylonová základna | |
| Nylonové kolečko | |
| Velikost produktu | 60*63*108-118cm |
| Velikost balení | Rozměry 69*29*57 cm |
| Balíček | 1ks/ctn |
| N.W. | 13,0 kg |
| G.W. | 14,5 kg |
| Načítání QTY | 608ks/40HQ |
| Materiál | PVC samet |
| PP nastavitelná loketní opěrka | |
| Sklápěcí mechanismus | |
| 100mm plynový vlek třídy 2 | |
| 320 mm nylonová základna | |
| 50mm nylonové kolečko | |
| S polštářem kolem krku a polštářem kolem pasu | |
| S podnožkou | |
| Velikost produktu | 61*51,5*114-124cm |
| Velikost balení | 78 * 28,8 * 59 cm |
| Balíček | 1ks/ctn |
| N.W. | 14,6 kg |
| G.W. | 16 kg |
| Načítání QTY | 533ks/40HQ |
| Materiál | PVC samet |
| PP nastavitelná loketní opěrka | |
| Sklápěcí mechanismus | |
| 100mm plynový vlek třídy 2 | |
| 320 mm nylonová základna | |
| 60mm nylonové kolečko | |
| S polštářem kolem krku a polštářem kolem pasu | |
| Velikost produktu | 65*64*116-126cm |
| Velikost balení | 78 * 28,8 * 59 cm |
| Balíček | 1ks/ctn |
| N.W. | 14,5 kg |
| G.W. | 16,5 kg |
| Načítání QTY | 533ks/40HQ |
| Materiál | PVC |
| 2D loketní opěrka | |
| Zamykací-sklopný mechanismus | |
| 100mm plynový vlek třídy 3 | |
| Nylonová základna | |
| 60mm nylonové kolečko | |
| S polštářem kolem krku a polštářem kolem pasu | |
| Velikost produktu | 67*66*123-133cm |
| Velikost balení | 83*32,5*65cm |
| Balíček | 1ks/ctn |
| N.W. | 21,0 kg |
| G.W. | 23,0 kg |
| Načítání QTY | 392 ks / 40 HQ $ $ |
| Materiál | PU |
| 4D loketní opěrka | |
| Multifunkční mechanismus | |
| 100mm plynový vlek třídy 3 | |
| Malování kovového základu | |
| Nylonové kolečko | |
| S polštářem kolem krku a polštářem kolem pasu | |
| Velikost produktu | 67*66*128-138cm |
| Velikost balení | Rozměry 86*36*68 cm |
| Balíček | 1ks/ctn |
| N.W. | 23,0 kg |
| G.W. | 26,0 kg |
| Načítání QTY | 312ks/40HQ |
| Materiál | PVC |
| 3D loketní opěrka | |
| Zamykací-sklopný mechanismus | |
| 100mm plynový vlek třídy 3 | |
| Malování kovového základu | |
| 60mm nylonové kolečko | |
| S polštářem kolem krku a polštářem kolem pasu | |
| Velikost produktu | 66*66*123-133cm |
| Velikost balení | 83*32,5*65cm |
| Balíček | 1ks/ctn |
| N.W. | 21,0 kg |
| G.W. | 23,0 kg |
| Načítání QTY | 392 ks / 40 HQ $ $ |
| Materiál | Tkanina z PVC |
| 2D loketní opěrka | |
| Zamykací-sklopný mechanismus | |
| 80mm plynový vlek třídy 3 | |
| 350 mm Kovová základna pro lakování | |
| 60mm černé PU kolečko | |
| S polštářem kolem krku a polštářem kolem pasu | |
| Velikost produktu | 67*66*128-135cm |
| Velikost balení | 83*65*32,5 cm |
| Balíček | 1ks/ctn |
| N.W. | 18,7 kg |
| G.W. | 20,7 kg |
| Načítání QTY | 400ks/40HQ |
| Materiál | PVC |
| 2D loketní opěrka | |
| Zamykací-sklopný mechanismus | |
| 80mm plynový vlek třídy 3 | |
| 350 mm nylonová základna | |
| 60mm PU kolečko | |
| S polštářem kolem krku a polštářem kolem pasu | |
| Velikost produktu | 67,5*66*124,5-132cm |
| Velikost balení | 83*65*32,5 cm |
| Balíček | 1ks/ctn |
| N.W. | 19,1 kg |
| G.W. | 21,1 kg |
| Načítání QTY | 400ks/40HQ |
| Materiál | PU PVC |
| Lakovaná loketní opěrka | |
| Zamykací-sklopný mechanismus | |
| 100mm plynový vlek třídy 2 | |
| Malířský základ | |
| Nylonové kolečko | |
| Velikost produktu | 62*73*108-118cm |
| Velikost balení | 72*32,5*59cm |
| Balíček | 1ks/ctn |
| N.W. | 14,5 kg |
| G.W. | 16,5 kg |
| Načítání QTY | 450ks/40HQ |
| Materiál | PU PVC |
| Chromová loketní opěrka | |
| Zamykací-sklopný mechanismus | |
| 100mm plynový vlek třídy 2 | |
| Chromová základna | |
| Nylonové kolečko | |
| Velikost produktu | 65*79*117-127cm |
| Velikost balení | Rozměry 96*75*65 cm |
| Balíček | 2ks/ctn |
| N.W. | 40 kg |
| G.W. | 45 kg |
| Načítání QTY | 288ks/40HQ |
Příběh značky GUYOU
Nejnovější aktualizace
Poskytovat vám nejnovější zprávy o podnikání a průmyslu
Znalosti oboru
Výběr materiálu nosné konstrukce
Pětihvězdičkový základ: Naše ergonomická židle používá jako hlavní materiál pětihvězdičkové základny vysokopevnostní hliníkovou slitinu. Hliníková slitina je proslulá svou nízkou hmotností, vysokou pevností, odolností proti korozi, únavou a dalšími vlastnostmi, které dokážou zajistit, že židle zůstane stabilní a nebude se třást ani po dlouhodobém používání. Pětihvězdičkové nohy z hliníkové slitiny navíc prošly procesy přesného lití a broušení a povrch je hladký a bez otřepů, což je krásné a bezpečné.
Pneumatická tyč: Pneumatická tyč je základní součástí funkce zvedání židle. Striktně vybíráme vysoce kvalitní pneumatické tyče, které prošly mezinárodní bezpečnostní certifikací, jako jsou pneumatické tyče úrovně 4 nebo vyšší, které splňují testovací standardy autoritativních organizací, jako jsou SGS, TUV nebo Bureau Veritas. Tyto pneumatické tyče mají nejen vyšší nosnost, ale také vynikající odolnost a stabilitu, která dokáže zajistit stabilitu židle během procesu zvedání a účinně se vyhnout bezpečnostním rizikům.
Opatření k zajištění stability a bezpečnosti
Přísný výběr materiálů a testování: Dlouhodobě spolupracujeme se světově uznávanými zkušebními institucemi, jako jsou SGS, TUV a Bureau Veritas, abychom prováděli přísné prověřování a testování všech klíčových materiálů, abychom zajistili, že kvalita materiálu splňuje mezinárodní bezpečnostní normy.
Přesný výrobní proces: Během výrobního procesu komponentů, jako jsou pětihvězdičkové nohy a vzduchové tlakové tyče, se používají pokročilé přesné výrobní procesy k zajištění rozměrové přesnosti a přesnosti montáže každého komponentu, čímž se zlepšuje celková stabilita židle.
Systém řízení 6S: Naše továrna zavádí přísný systém řízení 6S, jmenovitě třídění, rektifikaci, zametání, čištění, gramotnost a bezpečnost, abychom zajistili čisté a uspořádané výrobní prostředí, snížili nežádoucí faktory ve výrobním procesu a dále zlepšili kvalitu produktů.
Více bezpečnostních provedení: Pneumatická tyč je vybavena ocelovým plechem odolným proti výbuchu a pojistkou proti přetížení. Když je vnitřní tlak pneumatické tyče abnormální nebo překračuje jmenovitou nosnost, může se automaticky uzamknout a zabránit explozi, což poskytuje uživatelům další bezpečnostní ochranu.
Pravidelná údržba a kontrola: Doporučujeme uživatelům, aby pravidelně kontrolovali a udržovali křeslo, jako je kontrola, zda nedochází k úniku tlakové tyče vzduchu, zda nejsou uvolněné pětihvězdičkové nohy atd., a poskytujeme profesionální pokyny pro údržbu, aby bylo křeslo během používání vždy v nejlepším stavu.
Naše ergonomické kancelářské herní židle pro volný čas sledují vysokou kvalitu a bezpečnost při výběru materiálů nosné konstrukce a osvojují si přísný výběr materiálů, přesné výrobní procesy, systémy řízení 6S a několik bezpečnostních designů, aby bylo zajištěno, že židle jsou stabilní a bezpečné. Poskytněte uživatelům pohodlné a spolehlivé prostředí.