Kategorie produktu
| Materiál | PU PVC |
| Lakovaná loketní opěrka | |
| Zamykací-sklopný mechanismus | |
| 100mm plynový vlek třídy 2 | |
| Malířský základ | |
| Nylonové kolečko | |
| Velikost produktu | 72*67*114-124cm |
| Velikost balení | Rozměry 74*35*64 cm |
| Balíček | 1ks/ctn |
| N.W. | 17 kg |
| G.W. | 18,5 kg |
| Načítání QTY | 420ks/40HQ |
| Materiál | PU PVC |
| Područka na lakovací podložku | |
| Zamykací-sklopný mechanismus | |
| 100mm plynový vlek třídy 2 | |
| 350mm lakovací základna | |
| Nylonové kolečko | |
| Velikost produktu | 72*67*114-124cm |
| Velikost balení | Rozměry 74*35*65 cm |
| Balíček | 1ks/ctn |
| N.W. | 17 kg |
| G.W. | 18,5 kg |
| Načítání QTY | 420ks/40HQ |
| Materiál | PU PVC |
| Područka na lakovací podložku | |
| Zamykací-sklopný mechanismus | |
| 100mm plynový vlek třídy 2 | |
| 350mm lakovací základna | |
| Nylonové kolečko | |
| Velikost produktu | 65*71*111-121cm |
| Velikost balení | Rozměry 80*34*65 cm |
| Balíček | 1ks/ctn |
| N.W. | 16,50 kg |
| G.W. | 18,00 kg |
| Načítání QTY | 386ks/40HQ |
| Materiál | Síťovaná tkanina |
| PP polstrovaná sklopná loketní opěrka | |
| Zamykací-sklopný mechanismus | |
| 100mm plynový vlek třídy 2 | |
| 320 mm nylonová základna | |
| 50mm PU kolečko | |
| S opěrkou hlavy | |
| Velikost produktu | 60*46*100-110cm |
| Velikost balení | Rozměry 62*26*59 cm |
| Balíček | 1ks/ctn |
| N.W. | 10,5 kg |
| G.W. | 12,0 kg |
| Načítání QTY | 715ks/40HQ |
| Materiál | Síťovaná tkanina |
| PP polstrovaná sklopná loketní opěrka | |
| Zamykací-sklopný mechanismus | |
| 100mm plynový vlek třídy 2 | |
| 320 mm nylonová základna | |
| 50mm nylonové kolečko | |
| S opěrkou hlavy | |
| Velikost produktu | 60*46*100-110cm |
| Velikost balení | Rozměr 62*25*60 cm |
| Balíček | 1ks/ctn |
| N.W. | 10,5 kg |
| G.W. | 12,0 kg |
| Načítání QTY | 715ks/40HQ |
| Materiál | Síťovina |
| PP výškově nastavitelná loketní opěrka | |
| 2-úrovňový blokovací a naklápěcí mechanismus | |
| 80mm plynový vlek třídy 2 | |
| 320 mm nylonová základna | |
| 50mm nylonové kolečko | |
| Velikost produktu | 59,5*56*109-116cm |
| Velikost balení | Rozměry 76*33*59 cm |
| Balíček | 1ks/ctn |
| N.W. | 13,5 kg |
| G.W. | 15,0 kg |
| Načítání QTY | 464ks/40HQ |
| Materiál | Síťovina |
| Bílá PP loketní opěrka | |
| Zamykací-sklopný mechanismus | |
| 100mm plynový vlek třídy 2 | |
| 320 mm nylonová základna | |
| 50mm PU kolečko | |
| S opěrkou hlavy | |
| Velikost produktu | 61,5*53*119,5-128,5cm |
| Velikost balení | 68*28,8*59cm |
| Balíček | 1ks/ctn |
| N.W. | 11,0 kg |
| G.W. | 12,2 kg |
| Načítání QTY | 600ks/40HQ |
| Materiál | Síťovina |
| Sklopná loketní opěrka | |
| Zamykací-sklopný mechanismus | |
| 100mm plynový vlek třídy 2 | |
| 320 mm nylonová základna | |
| 50mm nylonové kolečko | |
| S opěrkou hlavy | |
| Velikost produktu | 62*55,5*101,5-111,5cm |
| Velikost balení | Rozměry 75*32*59 cm |
| Balíček | 1ks/ctn |
| N.W. | 11,3 kg |
| G.W. | 12,7 kg |
| Načítání QTY | 508ks/40HQ |
| Materiál | Tkanina |
| PP loketní opěrka | |
| Zamykací-sklopný mechanismus | |
| 100mm plynový vlek třídy 3 | |
| Nylonová základna | |
| Nylonové kolečko | |
| Velikost produktu | 60*63*91-101 cm |
| Velikost balení | Rozměry 55*27*55 cm |
| Balíček | 1ks/ctn |
| N.W. | 8,8 kg |
| G.W. | 10,5 kg |
| Načítání QTY | 830ks/40HQ |
| Materiál | Síťovina |
| PP loketní opěrka | |
| Zamykací-sklopný mechanismus | |
| 100mm plynový vlek třídy 2 | |
| Nylonová základna | |
| Nylonové kolečko | |
| Velikost produktu | 60*63*91-99cm |
| Velikost balení | Rozměry 54*29*54 cm |
| Balíček | 1ks/ctn |
| N.W. | 6,5 kg |
| G.W. | 8 kg |
| Načítání QTY | 722ks/40HQ |
| Materiál | Síťovina |
| 2D loketní opěrka | |
| Zamykací-sklopný mechanismus | |
| 100mm plynový vlek třídy 2 | |
| Nylonová základna | |
| Nylonové kolečko | |
| Velikost produktu | 63*61*97-107 cm |
| Velikost balení | Rozměry 74*35*58 cm |
| Balíček | 1ks/ctn |
| N.W. | 12,7 kg |
| G.W. | 14,2 kg |
| Načítání QTY | 448ks/40HQ |
| Materiál | Tkanina |
| 1,2 cm překližka | |
| Zamykací-sklopný mechanismus | |
| Plynový zdvih 60mm třídy 2 | |
| 350 malířský základ | |
| 50mm PU kolečko | |
| Velikost produktu | 61*59*80-86cm |
| Velikost balení | Rozměry 63*32*52 cm |
| Balíček | 1ks/ctn |
| N.W. | 12,7 kg |
| G.W. | 14,0 kg |
| Načítání QTY | 645ks/40HQ |
| Materiál | Tkanina |
| 1,2 cm překližka | |
| Zamykací-sklopný mechanismus | |
| Plynový zdvih 60mm třídy 2 | |
| 350 malířský základ | |
| 50mm PU kolečko | |
| Velikost produktu | 61*59*80-86cm |
| Velikost balení | Rozměry 63*32*52 cm |
| Balíček | 1ks/ctn |
| N.W. | 12,7 kg |
| G.W. | 14,0 kg |
| Načítání QTY | 645ks/40HQ |
| Materiál | Tkanina |
| 1,2 cm překližka | |
| Zamykací-sklopný mechanismus | |
| Plynový zdvih 60mm třídy 2 | |
| 350 malířský základ | |
| 50mm PU kolečko | |
| Velikost produktu | 61*59*80-86cm |
| Velikost balení | Rozměry 63*32*52 cm |
| Balíček | 1ks/ctn |
| N.W. | 12,7 kg |
| G.W. | 14,0 kg |
| Načítání QTY | 645ks/40HQ |
| Materiál | PU |
| 1,2 cm překližka | |
| Zamykací-sklopný mechanismus | |
| 100mm potopení 40mm třída 3 gaslift | |
| 320 malířský základ | |
| 50mm PU kolečko | |
| Velikost produktu | 63,5*65*90,5-100,5cm |
| Velikost balení | Rozměry 62*33*53 cm |
| Balíček | 1ks/ctn |
| N.W. | 12,5 kg |
| G.W. | 13,8 kg |
| Načítání QTY | 646ks / 40'HQ |
| Materiál | PU |
| 1,2 cm překližka | |
| Zamykací-sklopný mechanismus | |
| 100mm potopení 40mm třída 3 gaslift | |
| 320 malířský základ | |
| 50mm PU kolečko | |
| Velikost produktu | 63,5*65*90,5-100,5cm |
| Velikost balení | Rozměry 62*33*53 cm |
| Balíček | 1ks/ctn |
| N.W. | 12,5 kg |
| G.W. | 13,8 kg |
| Načítání QTY | 646ks / 40'HQ |
| Materiál | Teddy fleece |
| 1,2 cm překližka | |
| Zamykací-sklopný mechanismus | |
| Plynový zdvih 60mm třídy 2 | |
| 350 malířský základ | |
| 50mm PU kolečko | |
| Velikost produktu | 63,5*68*82,5-87,5cm |
| Velikost balení | Rozměry 64*32*53 cm |
| Balíček | 1ks/ctn |
| N.W. | 12,8 kg |
| G.W. | 14,4 kg |
| Načítání QTY | 630ks/40HQ |
| Materiál | Teddy fleece |
| 1,2 cm překližka | |
| Zamykací-sklopný mechanismus | |
| Plynový zdvih 60mm třídy 2 | |
| 350 malířský základ | |
| 50mm PU kolečko | |
| Velikost produktu | 63,5*68*82,5-87,5cm |
| Velikost balení | Rozměry 64*32*53 cm |
| Balíček | 1ks/ctn |
| N.W. | 12,8 kg |
| G.W. | 14,4 kg |
| Načítání QTY | 630ks/40HQ |
Příběh značky GUYOU
Nejnovější aktualizace
Poskytovat vám nejnovější zprávy o podnikání a průmyslu
Znalosti oboru
Výběr materiálu nosné konstrukce
Pětihvězdičkový základ: Naše ergonomická židle používá jako hlavní materiál pětihvězdičkové základny vysokopevnostní hliníkovou slitinu. Hliníková slitina je proslulá svou nízkou hmotností, vysokou pevností, odolností proti korozi, únavou a dalšími vlastnostmi, které dokážou zajistit, že židle zůstane stabilní a nebude se třást ani po dlouhodobém používání. Pětihvězdičkové nohy z hliníkové slitiny navíc prošly procesy přesného lití a broušení a povrch je hladký a bez otřepů, což je krásné a bezpečné.
Pneumatická tyč: Pneumatická tyč je základní součástí funkce zvedání židle. Striktně vybíráme vysoce kvalitní pneumatické tyče, které prošly mezinárodní bezpečnostní certifikací, jako jsou pneumatické tyče úrovně 4 nebo vyšší, které splňují testovací standardy autoritativních organizací, jako jsou SGS, TUV nebo Bureau Veritas. Tyto pneumatické tyče mají nejen vyšší nosnost, ale také vynikající odolnost a stabilitu, která dokáže zajistit stabilitu židle během procesu zvedání a účinně se vyhnout bezpečnostním rizikům.
Opatření k zajištění stability a bezpečnosti
Přísný výběr materiálů a testování: Dlouhodobě spolupracujeme se světově uznávanými zkušebními institucemi, jako jsou SGS, TUV a Bureau Veritas, abychom prováděli přísné prověřování a testování všech klíčových materiálů, abychom zajistili, že kvalita materiálu splňuje mezinárodní bezpečnostní normy.
Přesný výrobní proces: Během výrobního procesu komponentů, jako jsou pětihvězdičkové nohy a vzduchové tlakové tyče, se používají pokročilé přesné výrobní procesy k zajištění rozměrové přesnosti a přesnosti montáže každého komponentu, čímž se zlepšuje celková stabilita židle.
Systém řízení 6S: Naše továrna zavádí přísný systém řízení 6S, jmenovitě třídění, rektifikaci, zametání, čištění, gramotnost a bezpečnost, abychom zajistili čisté a uspořádané výrobní prostředí, snížili nežádoucí faktory ve výrobním procesu a dále zlepšili kvalitu produktů.
Více bezpečnostních provedení: Pneumatická tyč je vybavena ocelovým plechem odolným proti výbuchu a pojistkou proti přetížení. Když je vnitřní tlak pneumatické tyče abnormální nebo překračuje jmenovitou nosnost, může se automaticky uzamknout a zabránit explozi, což poskytuje uživatelům další bezpečnostní ochranu.
Pravidelná údržba a kontrola: Doporučujeme uživatelům, aby pravidelně kontrolovali a udržovali křeslo, jako je kontrola, zda nedochází k úniku tlakové tyče vzduchu, zda nejsou uvolněné pětihvězdičkové nohy atd., a poskytujeme profesionální pokyny pro údržbu, aby bylo křeslo během používání vždy v nejlepším stavu.
Naše ergonomické kancelářské herní židle pro volný čas sledují vysokou kvalitu a bezpečnost při výběru materiálů nosné konstrukce a osvojují si přísný výběr materiálů, přesné výrobní procesy, systémy řízení 6S a několik bezpečnostních designů, aby bylo zajištěno, že židle jsou stabilní a bezpečné. Poskytněte uživatelům pohodlné a spolehlivé prostředí.