Kategorie produktu
| Materiál | PU PVC |
| Područka s kovovým rámem | |
| Zamykací-sklopný mechanismus | |
| 160mm plynový vlek třídy 2 | |
| 330mm lakovací kovová základna | |
| Velikost produktu | 67*60*90,5-105,5cm |
| Velikost balení | 62*28*58,5cm |
| Balíček | 1ks/ctn |
| N.W. | 12,2 kg |
| G.W. | 13,7 kg |
| Načítání QTY | 665ks/40HQ |
| Materiál | PU PVC |
| Područka s kovovým rámem | |
| Zamykací-sklopný mechanismus | |
| 160mm plynový vlek třídy 2 | |
| 330mm lakovací kovová základna | |
| Velikost produktu | 67*60*90,5-105,5cm |
| Velikost balení | 62*28*58,5cm |
| Balíček | 1ks/ctn |
| N.W. | 12,2 kg |
| G.W. | 13,7 kg |
| Načítání QTY | 665ks/40HQ |
| Materiál | PU PVC |
| Područka s kovovým rámem | |
| Zamykací-sklopný mechanismus | |
| 160mm plynový vlek třídy 2 | |
| 330mm lakovací kovová základna | |
| Velikost produktu | 67*60*90,5-105,5cm |
| Velikost balení | 62*28*58,5cm |
| Balíček | 1ks/ctn |
| N.W. | 12,2 kg |
| G.W. | 13,7 kg |
| Načítání QTY | 665ks/40HQ |
| Materiál | Tkanina |
| 1,2 cm překližka | |
| Zamykací-sklopný mechanismus | |
| Plynový zdvih 60mm třídy 2 | |
| 350 malířský základ | |
| 50mm PU kolečko | |
| Velikost produktu | 63,5*68*82,5-87,5cm |
| Velikost balení | Rozměry 64*32*53 cm |
| Balíček | 1ks/ctn |
| N.W. | 12,8 kg |
| G.W. | 14,4 kg |
| Načítání QTY | 630ks/40HQ |
| Materiál | Tkanina |
| 1,2 cm překližka | |
| Zamykací-sklopný mechanismus | |
| Plynový zdvih 60mm třídy 2 | |
| 350 malířský základ | |
| 50mm PU kolečko | |
| Velikost produktu | 63,5*68*82,5-87,5cm |
| Velikost balení | Rozměry 64*32*53 cm |
| Balíček | 1ks/ctn |
| N.W. | 12,8 kg |
| G.W. | 14,4 kg |
| Načítání QTY | 630ks/40HQ |
| Materiál | PU síťovina |
| PP polstrovaná loketní opěrka | |
| Zamykací-sklopný mechanismus | |
| 100mm plynový vlek třídy 2 | |
| Nylonová základna | |
| Nylonové kolečko | |
| Velikost produktu | 60*63*108-118cm |
| Velikost balení | Rozměry 77*30*59 cm |
| Balíček | 1ks/ctn |
| N.W. | 14,5 kg |
| G.W. | 16,5 kg |
| Načítání QTY | 515ks/40HQ |
| Materiál | PU PVC |
| Lakovací polstrovaná nastavitelná loketní opěrka | |
| Zamykací-sklopný mechanismus | |
| 100mm plynový vlek třídy 2 | |
| Malířský základ | |
| Nylonové kolečko | |
| Velikost produktu | 65*65*115-125cm |
| Velikost balení | 78*33*65 cm |
| Balíček | 1ks/ctn |
| N.W. | 15,0 kg |
| G.W. | 17,0 kg |
| Načítání QTY | 420ks/40HQ |
| Materiál | PU síťka |
| PP polstrovaná loketní opěrka | |
| Zamykací-sklopný mechanismus | |
| 100mm plynový vlek třídy 2 | |
| Nylonová základna | |
| Nylonové kolečko | |
| Velikost produktu | 63*64*108-118cm |
| Velikost balení | 73*31,5*56cm |
| Balíček | 1ks/ctn |
| N.W. | 12,2 kg |
| G.W. | 13,5 kg |
| Načítání QTY | 532ks/40HQ |
| Materiál | PU síťovina |
| PP polstrovaná loketní opěrka | |
| Zamykací-sklopný mechanismus | |
| 100mm plynový vlek třídy 2 | |
| 320 mm nylonová základna | |
| Nylonové kolečko | |
| Velikost produktu | 62*61*108-118cm |
| Velikost balení | 77*30,5*59cm |
| Balíček | 1ks/ctn |
| N.W. | 14,2 kg |
| G.W. | 15,7 kg |
| Načítání QTY | 515ks/40HQ |
| Materiál | PU PVC |
| PP polstrovaná loketní opěrka | |
| Zamykací-sklopný mechanismus | |
| 100mm plynový vlek třídy 2 | |
| Malířský základ | |
| Nylonové kolečko | |
| Velikost produktu | 65*65*115-125cm |
| Velikost balení | 78*32,5*65cm |
| Balíček | 1ks/ctn |
| N.W. | 15,5 kg |
| G.W. | 17,5 kg |
| Načítání QTY | 400ks/40HQ |
| Materiál | Síťovina |
| Područka s kovovým rámem | |
| 410mm základna s polyesterovým potahem | |
| Nastavitelné 5 poloh polohování | |
| Funkce otáčení o 360 | |
| Velikost produktu | 51,5*55*76cm |
| Velikost balení | Rozměry 55*51*33 cm |
| Balíček | 1ks/ctn |
| N.W. | 8,30 kg |
| G.W. | 9,80 kg |
| Načítání QTY | 736ks/40HQ |
| Materiál | Síťovina |
| Područka s kovovým rámem | |
| 410mm základna s polyesterovým potahem | |
| Nastavitelné 5 poloh polohování | |
| Funkce otáčení o 360 | |
| Velikost produktu | 55,5*56*76,5cm |
| Velikost balení | Rozměry 58*57*38 cm |
| Balíček | 1ks/ctn |
| N.W. | 8,10 kg |
| G.W. | 9,60 kg |
| Načítání QTY | 560ks/40HQ |
| Materiál | Síťovina |
| Područka s kovovým rámem | |
| 500mm základna s polyesterovým potahem | |
| Nastavitelné 5 poloh polohování | |
| Funkce otáčení o 360 | |
| Velikost produktu | 86*64*84 cm |
| Velikost balení | Rozměry 83*64*36 cm |
| Balíček | 1ks/ctn |
| N.W. | 12,6 kg |
| G.W. | 14,1 kg |
| Načítání QTY | 364ks/40HQ |
Příběh značky GUYOU
Nejnovější aktualizace
Poskytovat vám nejnovější zprávy o podnikání a průmyslu
Znalosti oboru
Výběr materiálu nosné konstrukce
Pětihvězdičkový základ: Naše ergonomická židle používá jako hlavní materiál pětihvězdičkové základny vysokopevnostní hliníkovou slitinu. Hliníková slitina je proslulá svou nízkou hmotností, vysokou pevností, odolností proti korozi, únavou a dalšími vlastnostmi, které dokážou zajistit, že židle zůstane stabilní a nebude se třást ani po dlouhodobém používání. Pětihvězdičkové nohy z hliníkové slitiny navíc prošly procesy přesného lití a broušení a povrch je hladký a bez otřepů, což je krásné a bezpečné.
Pneumatická tyč: Pneumatická tyč je základní součástí funkce zvedání židle. Striktně vybíráme vysoce kvalitní pneumatické tyče, které prošly mezinárodní bezpečnostní certifikací, jako jsou pneumatické tyče úrovně 4 nebo vyšší, které splňují testovací standardy autoritativních organizací, jako jsou SGS, TUV nebo Bureau Veritas. Tyto pneumatické tyče mají nejen vyšší nosnost, ale také vynikající odolnost a stabilitu, která dokáže zajistit stabilitu židle během procesu zvedání a účinně se vyhnout bezpečnostním rizikům.
Opatření k zajištění stability a bezpečnosti
Přísný výběr materiálů a testování: Dlouhodobě spolupracujeme se světově uznávanými zkušebními institucemi, jako jsou SGS, TUV a Bureau Veritas, abychom prováděli přísné prověřování a testování všech klíčových materiálů, abychom zajistili, že kvalita materiálu splňuje mezinárodní bezpečnostní normy.
Přesný výrobní proces: Během výrobního procesu komponentů, jako jsou pětihvězdičkové nohy a vzduchové tlakové tyče, se používají pokročilé přesné výrobní procesy k zajištění rozměrové přesnosti a přesnosti montáže každého komponentu, čímž se zlepšuje celková stabilita židle.
Systém řízení 6S: Naše továrna zavádí přísný systém řízení 6S, jmenovitě třídění, rektifikaci, zametání, čištění, gramotnost a bezpečnost, abychom zajistili čisté a uspořádané výrobní prostředí, snížili nežádoucí faktory ve výrobním procesu a dále zlepšili kvalitu produktů.
Více bezpečnostních provedení: Pneumatická tyč je vybavena ocelovým plechem odolným proti výbuchu a pojistkou proti přetížení. Když je vnitřní tlak pneumatické tyče abnormální nebo překračuje jmenovitou nosnost, může se automaticky uzamknout a zabránit explozi, což poskytuje uživatelům další bezpečnostní ochranu.
Pravidelná údržba a kontrola: Doporučujeme uživatelům, aby pravidelně kontrolovali a udržovali křeslo, jako je kontrola, zda nedochází k úniku tlakové tyče vzduchu, zda nejsou uvolněné pětihvězdičkové nohy atd., a poskytujeme profesionální pokyny pro údržbu, aby bylo křeslo během používání vždy v nejlepším stavu.
Naše ergonomické kancelářské herní židle pro volný čas sledují vysokou kvalitu a bezpečnost při výběru materiálů nosné konstrukce a osvojují si přísný výběr materiálů, přesné výrobní procesy, systémy řízení 6S a několik bezpečnostních designů, aby bylo zajištěno, že židle jsou stabilní a bezpečné. Poskytněte uživatelům pohodlné a spolehlivé prostředí.