Kategorie produktu
| Materiál | Síťovina |
| Područka s kovovým rámem | |
| 500mm základna s polyesterovým potahem | |
| Nastavitelné 5 poloh polohování | |
| Funkce otáčení o 360 | |
| Velikost produktu | 69*63,5*88cm |
| Velikost balení | 72*68*41 cm |
| Balíček | 1ks/ctn |
| N.W. | 9,8 kg |
| G.W. | 11,3 kg |
| Načítání QTY | 306ks/40HQ |
| Materiál | Síťovina PU |
| Područka s dřevěným rámem | |
| 500mm základna s PU krytem | |
| Nastavitelné 5 poloh polohování | |
| Funkce otáčení o 360 | |
| S držákem na nápoje a boční kapsou | |
| Velikost produktu | 75*63*88 cm |
| Velikost balení | 77*71*41 cm |
| Balíček | 1ks/ctn |
| N.W. | 10,9 kg |
| G.W. | 12,4 kg |
| Načítání QTY | 306ks/40HQ |
| Materiál | PU a PVC |
| PU polstrovaná loketní opěrka | |
| Sklápěcí mechanismus | |
| S opěrkou hlavy a pasem | |
| S podnožkou | |
| Dřevěná základna | |
| Velikost produktu | 72*82,5*104cm |
| Velikost balení | 84*73*62 cm |
| Balíček | 1ks/ctn |
| MOQ | 50 kusů |
| N.W. | 29,5 kg |
| G.W. | 32,0 kg |
| Načítání QTY | 176ks/40HQ |
| Materiál | PU a PVC |
| PU polstrovaná loketní opěrka s držákem nápojů | |
| Sklápěcí mechanismus | |
| S polštářem kolem krku a polštářem kolem pasu | |
| Boční kapsa | |
| S podnožkou | |
| Velikost produktu | 81,5*86*111 cm |
| Velikost balení | 86*68*51 cm |
| Balíček | 1ks/ctn |
| N.W. | 21,9 kg |
| G.W. | 24,5 kg |
| Načítání QTY | 215ks/40HQ |
| Materiál | PU PVC |
| PP loketní opěrka | |
| Zvedací mechanismus | |
| 100mm plynový vlek třídy 2 | |
| Nylonová základna | |
| Nylonové kolečko | |
| Velikost produktu | 58*60*93-103cm |
| Velikost balení | 60*28,8*52cm |
| Balíček | 1ks/ctn |
| N.W. | 11,0 kg |
| G.W. | 12,3 kg |
| Načítání QTY | 760ks/40HQ |
| Materiál | PU PVC |
| PP područka | |
| Mechanismus úkolů | |
| 100mm plynový vlek třídy 2 | |
| 280 mm nylonová základna | |
| 50mm nylonové kolečko | |
| Velikost produktu | 63*64*101-111cm |
| Velikost balení | Rozměry 62*29*53 cm |
| Balíček | 1ks/ctn |
| N.W. | 12,0 kg |
| G.W. | 13,3 kg |
| Načítání QTY | 760ks/40HQ |
| Materiál | PU PVC |
| PP područka | |
| Mechanismus úkolů | |
| 100mm plynový vlek třídy 2 | |
| 280 mm nylonová základna | |
| 50mm nylonové kolečko | |
| Velikost produktu | 63*64*101-111cm |
| Velikost balení | Rozměry 62*29*53 cm |
| Balíček | 1ks/ctn |
| N.W. | 12,0 kg |
| G.W. | 13,3 kg |
| Načítání QTY | 760ks/40HQ |
| Materiál | PU síťka |
| PP loketní opěrka | |
| Zamykací-sklopný mechanismus | |
| 100mm plynový vlek třídy 2 | |
| 300 mm nylonová základna | |
| Nylonové kolečko | |
| Velikost produktu | 63*64*101-111cm |
| Velikost balení | 66*28,5*57cm |
| Balíček | 1ks/ctn |
| N.W. | 12,0 kg |
| G.W. | 13,3 kg |
| Načítání QTY | 648ks/40HQ |
| Materiál | PVC samet |
| 3D loketní opěrka | |
| Žabí mechanismus | |
| 60 mm dolů 6 cm plynový vlek třídy 3 | |
| 350mm lakovací kovová základna | |
| 60mm Černá kolečka | |
| Plně tvarovaná pěna na tělo a sedadlo, paměťová pěna na hlavový polštář a bederní polštář. | |
| Velikost produktu | 69*60*134-144cm |
| Velikost balení | Rozměry 86*65*37 cm |
| Balíček | 1ks/ctn |
| N.W. | 23,3 kg |
| G.W. | 25,5 kg |
| Načítání QTY | 310ks/40HQ |
| Materiál | Přední strana žlutá PU, okolí a zadní část s černými uhlíkovými vlákny |
| 4D loketní opěrka | |
| Žabí mechanismus | |
| 60 mm dolů 6 cm gaslift třídy 4 | |
| Kovová základna | |
| Černá kolečka | |
| Plně tvarovaná pěna na tělo a sedák, paměťová pěna na hlavový polštář a bederní polštář. | |
| Sedací polštář | tloušťka 14 cm |
| Velikost produktu | 72*68*131-137cm |
| Velikost balení | Rozměry 86*65*37 cm |
| Balíček | 1ks/ctn |
| N.W. | 22,0 kg |
| G.W. | 24,0 kg |
| Načítání QTY | 310ks/40HQ |
| Materiál | Tkanina a samet |
| 4D loketní opěrka - výškově nastavitelná, přední a zadní nastavitelná, levá-pravá nastavitelná a rotace | |
| Synchronizační mechanismus | |
| 100 mm plynový výtah třídy 4 se 7 cm propadem | |
| 350 mm Lakovací hliníková základna | |
| 60mm černé PU kolečko | |
| Polštář na krk z paměťové pěny s magnety | |
| Vestavěná bederní opěrka | |
| Plně vytvrzovaná pěna za studena | |
| 1,5mm kovový rám | |
| náklon 180 stupňů | |
| Velikost produktu | 73*56*128-133cm |
| Sedadlo | Š50*H48*V49-54cm |
| Zpět | Š53*V82cm |
| Velikost balení | 83*65*37 cm |
| Balíček | 1ks/ctn |
| N.W. | 24,0 kg |
| G.W. | 26,8 kg |
| Načítání QTY | 350ks/40HQ |
| Materiál | Tkanina |
| 4D loketní opěrka - výškově nastavitelná, přední a zadní nastavitelná, levá-pravá nastavitelná a rotace | |
| Synchronizační mechanismus | |
| 100mm plynový výtah třídy 4 se 4cm propadem | |
| 350 mm chromová hliníková základna | |
| 50mm nylonové kolečko s chromovým krytem | |
| Polštář na krk z paměťové pěny | |
| Plně vytvrzovaná pěna za studena | |
| náklon 180 stupňů | |
| Se systémem chlazení vzduchem | |
| Velikost produktu | 73*56*128-133cm |
| Velikost balení | 89*67*38 cm |
| Balíček | 1ks/ctn |
| N.W. | 24,0 kg |
| G.W. | 26,8 kg |
| Načítání QTY | 301ks/40HQ |
| Materiál | PVC |
| 2D loketní opěrka | |
| Zamykací-sklopný mechanismus | |
| 100mm plynový vlek třídy 2 | |
| 350mm lakovací kovová základna | |
| 60mm PU kolečko | |
| S polštářem kolem krku a polštářem kolem pasu | |
| S RGB světlem | |
| Velikost produktu | 71*59,5*123-133,5cm |
| Velikost balení | 83*65,5*33cm |
| Balíček | 1ks/ctn |
| N.W. | 20,0 kg |
| G.W. | 22,0 kg |
| Načítání QTY | 400ks/40HQ |
| Materiál | PU |
| PU polstrovaná loketní opěrka | |
| 2-úrovňový blokovací-sklopný mechanismus | |
| 100mm plynový vlek třídy 2 | |
| 320 mm nylonová základna | |
| 50mm PU kolečko | |
| S polštářem kolem krku a polštářem kolem pasu | |
| S podnožkou | |
| Velikost produktu | 60*54*110-120cm |
| Velikost balení | Rozměr 80*29*59 cm |
| Balíček | 1ks/ctn |
| N.W. | 15,00 kg |
| G.W. | 16,50 kg |
| Načítání QTY | 516ks/40HQ |
| Materiál | PVC kůže |
| PP nastavitelná loketní opěrka | |
| Sklápěcí mechanismus | |
| 100mm plynový vlek třídy 2 | |
| 320 mm nylonová základna | |
| 50mm PU barevná kolečka | |
| S polštářem kolem krku a polštářem kolem pasu | |
| Velikost produktu | 65*64*116-126cm |
| Velikost balení | 78*28,8*59cm |
| Balíček | 1ks/ctn |
| N.W./G.W | 14,5 kg/16,5 kg |
| Načítání QTY | 533ks/40'HQ |
| Materiál | PVC kůže |
| PP nastavitelná loketní opěrka | |
| Sklápěcí mechanismus | |
| 100mm plynový vlek třídy 2 | |
| 320 mm nylonová základna | |
| 50mm PU barevná kolečka | |
| S polštářem kolem krku a polštářem kolem pasu | |
| Velikost produktu | 65*64*116-126cm |
| Velikost balení | 78*28,8*59cm |
| Balíček | 1ks/ctn |
| N.W./G.W | 14,5 kg/16,5 kg |
| Načítání QTY | 533ks/40'HQ |
| Materiál | PVC kůže |
| PP nastavitelná loketní opěrka | |
| Sklápěcí mechanismus | |
| 100mm plynový vlek třídy 2 | |
| 320 mm nylonová základna | |
| 50mm PU barevná kolečka | |
| S polštářem kolem krku a polštářem kolem pasu | |
| Velikost produktu | 65*64*116-126cm |
| Velikost balení | 78*28,8*59cm |
| Balíček | 1ks/ctn |
| N.W./G.W | 14,5 kg/16,5 kg |
| Načítání QTY | 533ks/40'HQ |
| Materiál | PVC kůže |
| PP nastavitelná loketní opěrka | |
| Sklápěcí mechanismus | |
| 100mm plynový vlek třídy 2 | |
| 320 mm nylonová základna | |
| 50mm PU barevná kolečka | |
| S polštářem kolem krku a polštářem kolem pasu | |
| Velikost produktu | 65*64*116-126cm |
| Velikost balení | 78*28,8*59cm |
| Balíček | 1ks/ctn |
| N.W./G.W | 14,5 kg/16,5 kg |
| Načítání QTY | 533ks/40'HQ |
| Materiál | PVC |
| PP nastavitelná loketní opěrka | |
| Sklápěcí mechanismus | |
| 100mm plynový vlek třídy 3 | |
| 320 mm nylonová základna | |
| 50mm PU barevná kolečka | |
| S polštářem kolem krku a polštářem kolem pasu | |
| Velikost produktu | 62*59*120-130cm |
| Velikost balení | Rozměr 80*30*59 cm |
| Balíček | 1ks/ctn |
| N.W./G.W | 16,5 kg/18,5 kg |
| Načítání QTY | 470ks/40'HQ |
Příběh značky GUYOU
Nejnovější aktualizace
Poskytovat vám nejnovější zprávy o podnikání a průmyslu
Znalosti oboru
Výběr materiálu nosné konstrukce
Pětihvězdičkový základ: Naše ergonomická židle používá jako hlavní materiál pětihvězdičkové základny vysokopevnostní hliníkovou slitinu. Hliníková slitina je proslulá svou nízkou hmotností, vysokou pevností, odolností proti korozi, únavou a dalšími vlastnostmi, které dokážou zajistit, že židle zůstane stabilní a nebude se třást ani po dlouhodobém používání. Pětihvězdičkové nohy z hliníkové slitiny navíc prošly procesy přesného lití a broušení a povrch je hladký a bez otřepů, což je krásné a bezpečné.
Pneumatická tyč: Pneumatická tyč je základní součástí funkce zvedání židle. Striktně vybíráme vysoce kvalitní pneumatické tyče, které prošly mezinárodní bezpečnostní certifikací, jako jsou pneumatické tyče úrovně 4 nebo vyšší, které splňují testovací standardy autoritativních organizací, jako jsou SGS, TUV nebo Bureau Veritas. Tyto pneumatické tyče mají nejen vyšší nosnost, ale také vynikající odolnost a stabilitu, která dokáže zajistit stabilitu židle během procesu zvedání a účinně se vyhnout bezpečnostním rizikům.
Opatření k zajištění stability a bezpečnosti
Přísný výběr materiálů a testování: Dlouhodobě spolupracujeme se světově uznávanými zkušebními institucemi, jako jsou SGS, TUV a Bureau Veritas, abychom prováděli přísné prověřování a testování všech klíčových materiálů, abychom zajistili, že kvalita materiálu splňuje mezinárodní bezpečnostní normy.
Přesný výrobní proces: Během výrobního procesu komponentů, jako jsou pětihvězdičkové nohy a vzduchové tlakové tyče, se používají pokročilé přesné výrobní procesy k zajištění rozměrové přesnosti a přesnosti montáže každého komponentu, čímž se zlepšuje celková stabilita židle.
Systém řízení 6S: Naše továrna zavádí přísný systém řízení 6S, jmenovitě třídění, rektifikaci, zametání, čištění, gramotnost a bezpečnost, abychom zajistili čisté a uspořádané výrobní prostředí, snížili nežádoucí faktory ve výrobním procesu a dále zlepšili kvalitu produktů.
Více bezpečnostních provedení: Pneumatická tyč je vybavena ocelovým plechem odolným proti výbuchu a pojistkou proti přetížení. Když je vnitřní tlak pneumatické tyče abnormální nebo překračuje jmenovitou nosnost, může se automaticky uzamknout a zabránit explozi, což poskytuje uživatelům další bezpečnostní ochranu.
Pravidelná údržba a kontrola: Doporučujeme uživatelům, aby pravidelně kontrolovali a udržovali křeslo, jako je kontrola, zda nedochází k úniku tlakové tyče vzduchu, zda nejsou uvolněné pětihvězdičkové nohy atd., a poskytujeme profesionální pokyny pro údržbu, aby bylo křeslo během používání vždy v nejlepším stavu.
Naše ergonomické kancelářské herní židle pro volný čas sledují vysokou kvalitu a bezpečnost při výběru materiálů nosné konstrukce a osvojují si přísný výběr materiálů, přesné výrobní procesy, systémy řízení 6S a několik bezpečnostních designů, aby bylo zajištěno, že židle jsou stabilní a bezpečné. Poskytněte uživatelům pohodlné a spolehlivé prostředí.